tel. (63) 272-23-11  
miasto_top1
Miasto Koło
Poniedziałek, 21 stycznia 2019   Imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego

74. rocznica wyzwolenia Koła

Dodano: Poniedziałek, 21.01.2019
74. rocznica wyzwolenia KołaW związku z przypadającą 20 stycznia rocznicą wyzwolenia naszego miasta spod okupacji hitlerowskiej, delegacje samorządowców, radnych, instytucji i stowarzyszeń oraz partii politycznych złożyły dziś kwiaty i zapaliły znicze na Cmentarzu Wojennym, przy pomniku pamięci. Rocznica wyzwolenia Koła przez żołnierzy sowieckich...
https://mapy.geoportal.gov.pl/iMapLite/KMZBPublic.html


 

Nowe umiejętności podczas ferii

Dodano: Poniedziałek, 21.01.2019
Nowe umiejętności podczas feriiMuzeum Technik Ceramicznych stworzyło odpoczywającym w czasie ferii zimowych dzieciom uczęszczającym do szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Koło możliwość nabycia nowych umiejętności oraz...    czytaj całość

III Bieg Powstania Styczniowego na Kujawach

Dodano: Poniedziałek, 21.01.2019
III Bieg Powstania Styczniowego na Kujawach Zapraszamy biegaczki i biegaczy z Kujaw, sąsiednich regionów i całej Polski do udziału w III Biegu Powstania Styczniowego na Kujawach, który odbędzie się 10 lutego 2019 roku. Start w Modzerowie (gmina Izbica...    czytaj całość

Ferie w SP 2 z robotami, sportem, zajęciami kulinarnymi - i nie tylko

Dodano: Poniedziałek, 21.01.2019
Ferie w SP 2 z robotami, sportem, zajęciami kulinarnymi - i nie tylkoPierwszy tydzień ferii już za nami i choć śniegu dzieciom bardzo brakuje, to uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 świetnie się bawili podczas zajęć zorganizowanych w placówce. Podczas zorganizowanych przez szkołę...    czytaj całość

Kolski Sztab WOŚP Koło w Fundacji Jurka Owsiaka

Dodano: Piątek, 18.01.2019
Kolski Sztab WOŚP Koło w Fundacji Jurka OwsiakaZwieńczeniem każdej edycji WÓSP jest rozliczenie finansowe wszystkich zarejestrowanych Sztabów. Także nasze miasto ma obowiązek rozliczyć się ze zbiórki. W tym roku podczas kwesty do puszek 185...    czytaj całość

Kolscy uczniowie korespondują z królową!

Dodano: Piątek, 18.01.2019
Kolscy uczniowie korespondują z królową!W ostatnich dniach Szkołę Podstawową nr 3 w Kole spotkał duży zaszczyt, a to za sprawą korespondencji, która dotarła wprost z Pałacu Buckingham w Londynie. Otrzymaliśmy bowiem list od królowej Wielkiej Brytanii...    czytaj całość

Podopieczni MOPiPR wypoczywali w Uniejowie

Dodano: Czwartek, 17.01.2019
Podopieczni MOPiPR wypoczywali w UniejowieDzięki inicjatywie Burmistrza Miasta Koła Krzysztofa Witkowskiego, który pomógł w zorganizowaniu rodzinnego wyjazdu podopiecznych Miejskiego Ośrodka Profilaktyki i Pomocy Rodzinie w Kole do uniejowskiego kompleksu...    czytaj całość

Mała Książka dla Wielkiego Człowieka urodzonego w 2016 roku!

Dodano: Czwartek, 17.01.2019
Mała Książka dla Wielkiego Człowieka urodzonego w 2016 roku!Filia dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole (ul. Kolejowa 19), zaprasza po wyprawki czytelnicze dzieci, które urodziły się w roku 2016!!!  Akcja, która odbywa się w ramach kampanii...    czytaj całość

Złożą wiązanki kwiatów i zapalą znicze

Dodano: Czwartek, 17.01.2019
Złożą wiązanki kwiatów i zapalą zniczeW związku z przypadającą w tym roku 74. rocznicą wyzwolenia miasta Koła spod okupacji hitlerowskiej, 21 stycznia 2019 r. o godz. 12.00 na Cmentarzu Wojennym przy ul. Poległych delegacje złożą wiązanki kwiatów i...    czytaj całość

Zasady bezpieczeństwa wyrzucania popiołu z palenisk domowych

Dodano: Środa, 16.01.2019
Zasady bezpieczeństwa wyrzucania popiołu z palenisk domowychW związku z trwającym sezonem grzewczym Zespół ds. Gospodarki Odpadami Komunalnymi Urzędu Miejskiego w Kole przypomina zasady bezpieczeństwa dotyczące wyrzucania popiołu z palenisk domowych. Popiół z palenisk...    czytaj całość

Przynieśli znicze, z których utworzyli serce

Dodano: Środa, 16.01.2019
Przynieśli znicze, z których utworzyli serceJeden cel miało zorganizowane wczoraj (jako spontaniczna inicjatywa społeczna i apolityczna) zgromadzenie stacjonarne w miejscu, gdzie dobę wcześniej stała plenerowa scena WOŚP - powiedzieć głośno: Stop przemocy i nienawiści....    czytaj całość
  1234567...414  
Ogłoszenia i komunikaty
Komunikat ostrzegawczy - oblodzenie

Komunikat ostrzegawczy - oblodzenie

Burmistrz Miasta Koła podaje do publicznej wiadomości komunikat Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego dotyczący...    czytaj całość
Porządek obrad IV Sesji Rady Miejskiej w Kole - 23 stycznia 2019 r.

Porządek obrad IV Sesji Rady Miejskiej w Kole - 23 stycznia 2019 r.

Zapraszam na IV Sesję Rady Miejskiej w Kole, która odbędzie się w dniu 23 stycznia 2019 roku (środa) o godz. 10.00 w sali...    czytaj całość
OGŁOSZENIE Burmistrza Miasta Koła

OGŁOSZENIE Burmistrza Miasta Koła

o wyłożeniu do publicznego wglądu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Koła w rejonie ulicy Toruńskiej i Broniewskiego    czytaj całość
Zobacz wszystkie
Galeria - najnowsze zdjęcia
Oferty inwestycyjne
Kalendarz imprez
Wieści z Urzędu
Przetargi wg. PZP 
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe