tel. (63) 272-23-11  
rada_top1
Miasto Koło
Czwartek, 13 grudnia 2018   Imieniny: Łucji, Otylii, Włodzisławy

Komisje Rady Miejskiej

Rada Miejska ze swojego grona moze powoływać stałe i doraźne komisje do określonych zadań, ustalając przedmiot działania oraz skład osobowy. Komisje podlegają radzie gminy, przedkładają jej plan pracy oraz sprawozdania z działalności. W posiedzeniach komisji mogą uczestniczyć radni niebędący jej członkami. Mogą oni zabierać głos w dyskusji i składać wnioski bez prawa udziału w głosowaniu.
 
 

Komisja Rewizyjna

Skład osobowy Komisji Rewizyjnej:
  1. Lewicka Ewa - Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej
  2. Cesarz Robert
  3. Gibaszek Grzegorz
  4. Musiałek Halina
  5. Piasecki Michał
  6. Sokołowska Maria


Komisja Prawa i Porządku Publicznego

Skład osobowy Komisji Prawa i Porządku Publicznego:
  1. Gibaszek Grzegorz - Przewodniczący Komisji Prawa i Porządku Publicznego
  2. Hanefeld Mariusz
  3. Kaftan Marek
  4. Sokołowska Maria
 
 

Komisja Budżetu i Finansów

Skład osobowy Komisji Budżetu i Finansów:
  1. Król Adrian - Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów
  2. Hamiga Katarzyna
  3. Janiak Marcin
  4. Kuty Sebastian
  5. Lewicka Ewa
  6. Pękacz Urszula
  7. Sobolewski Tomasz

 

Komisja Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

Skład osobowy Komisji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska:
  1. Piasecki Michał - Przewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska
  2. Cesarz Andrzej
  3. Musiałek Halina
  4. Obiała Wanda
  5. Pękacz Urszula
  6. Szafrański Artur

 

Komisja Rozwoju Gospodarczego i Zagospodarowania Przestrzennego

Skład osobowy Komisji Rozwoju Gospodarczego i Zagospodarowania Przestrzennego:
  1. Obiała Wanda - Przewodnicząca Komisji Rozwoju Gospodarczego i Zagospodarowania Przestrzennego
  2. Brzoska Teresa
  3. Janiak Marcin
  4. Król Adrian
  5. Szafrański Artur
  6. Tomczyk Jarosław

 

Komisja Zdrowia i Opieki Społecznej

Skład osobowy Komisji Zdrowia i Opieki Społecznej:
  1. Brzoska Teresa - Przewodnicząca Komisji Zdrowia i Opieki Społecznej
  2. Brzeg Sławomir
  3. Gibaszek Grzegorz
  4. Kuty Sebastian
  5. Lewicka Ewa
  6. Sokołowska Maria
 

Komisja Oświaty, Kultury i Sportu

Skład osobowy Komisji Oświaty, Kultury i Sportu:
  1. Cesarz Robert - Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Sportu
  2. Cesarz Andrzej
  3. Budny Mariusz
  4. Hanefeld Mariusz
  5. Kaftan Marek
  6. Musiałek Halina
  7. Tomczyk Jarosław

 

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

  1. Pękacz Urszula - Przewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
  2. Brzeg Sławomir
  3. Cesarz Robert
  4. Hamiga Katarzyna
Miasta partnerskie
miasto partnerskie
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe