tel. (63) 272-23-11  
banerwirtualnyspacer
Miasto Koło
Piątek, 23 czerwca 2017   Imieniny: Wandy, Zenona, Prospera

Bezpłatne porady prawne w Urzędzie Miejskim w Kole

Z inicjatywy Burmistrza Miasta Koła Pana Stanisława Maciaszka w Urzędzie Miejskim odbywają się dyżury radcy prawnego, z których skorzystać mogą mieszkańcy naszego miasta.

Bezpłatne ustne porady prawne dotyczą spraw z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych z zastrzeżeniem, że porady nie będą udzielane w przypadku zajścia bezwzględnej przesłanki konfliktu interesów.

Z pomocy radcy prawnego skorzystać mogą osoby fizyczne zamieszkujące na terenie miasta po uprzednim zapisaniu się w sekretariacie urzędu (pod numerem telefonu  63 262 75 03) według kolejności zgłoszeń (nie więcej niż jedna osoba co 10 minut).

Do dyspozycji mieszkańców jest mecenas Karolina Mięksiak, w każdy czwartek w godzinach 10.00-11.00 w Urzędzie Miejskim w Kole, ul. Mickiewicza 12, parter, pokój nr 4.

Dzięki inicjatywie Burmistrza mieszkańcy uzyskają łatwiejszy, bezpośredni, a przede wszystkim - bezpłatny dostęp do porad prawnych.
  • Miejski Dom KulturyMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPwfosigw2016
  • kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekmopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w Kole
  • KALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinę
  • Związek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe