tel. (63) 272-23-11  
100rocznica4
Miasto Koło
Poniedziałek, 18 czerwca 2018   Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy

Pytanie w sprawie budowy drogi prowadzącej do marketu Bricomarche

Jak już informowaliśmy mieszkańców w piątek 12.05.2017 r. w związku z postępującą budową sieci handlowej Bricomarche powstanie zjazd z ul. Toruńskiej tzw. lewoskręt oraz łącznik do ul. Piaski (przy Przedszkolu Miejskim nr 1 w Kole).

W wyniku prowadzonych przez Burmistrza Miasta Koła Stanisława Maciaszka negocjacji z prezesem spółki Bricomarche oraz ogromnej determinacji Naczelnik Infrastruktury Technicznej, Inwestycji i Gospodarki Przestrzennej – pani Hanny Zywert Miasto Koło nie poniesie kosztów tej budowy. W ramach porozumienia inwestor na swój koszt zrealizuje budowę drogi o pełnych parametrach technicznych, tj. szerokości 8 metrów łącznie z chodnikami. Bulwersującym i głęboko niesprawiedliwym jest fakt pojawienia się w przestrzeni publicznej przypisywania tego osiągnięcia innym osobom, niż te, które w rzeczywistości się do tego przyczyniły. Burmistrz Miasta Koła Stanisław Maciaszek pyta: Jaki jest udział jednego z radnych w doprowadzeniu do tego, że droga dojazdowa do marketu Bricomarche zostanie wybudowana dla mieszkańców bez żadnych kosztów ze strony budżetu miasta?
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekmopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w Kole
  • Telewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"
  • Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe