tel. (63) 272-23-11  
WOSP2019BANER
Miasto Koło
Środa, 16 stycznia 2019   Imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Walerego

Bezpłatne porady prawne w Urzędzie Miejskim w Kole

Z inicjatywy Burmistrza Miasta Koła Pana Stanisława Maciaszka w Urzędzie Miejskim odbywają się dyżury radcy prawnego, z których skorzystać mogą mieszkańcy naszego miasta.

Bezpłatne ustne porady prawne dotyczą spraw z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych z zastrzeżeniem, że porady nie będą udzielane w przypadku zajścia bezwzględnej przesłanki konfliktu interesów.

Z pomocy radcy prawnego skorzystać mogą osoby fizyczne zamieszkujące na terenie miasta po uprzednim zapisaniu się w sekretariacie urzędu (pod numerem telefonu  63 262 75 03) według kolejności zgłoszeń (nie więcej niż jedna osoba co 10 minut).

Do dyspozycji mieszkańców jest mecenas Karolina Mięksiak, w każdy czwartek w godzinach 10.00-11.00 w Urzędzie Miejskim w Kole, ul. Mickiewicza 12, parter, pokój nr 4.

Dzięki inicjatywie Burmistrza mieszkańcy uzyskają łatwiejszy, bezpośredni, a przede wszystkim - bezpłatny dostęp do porad prawnych.
Miasta partnerskie
miasto partnerskie
Kalendarz imprez
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe