tel. 63 27 20 810 lub 63 26 27 503  um@kolo.pl  |  29 Marca 2024 r. Imieniny: Amalii i Wiktoryna

Kolejne sukcesy kolskich cyklistów

Dodane: 12 Wrzesień 2013  14:00:00   Opublikował:
Pięciu zawodników Kolskiego Towarzystwa Cyklistów uczestniczyło w Mistrzostwach Młodzików zorganizowanych w Darłowie Jarosławcu.

W jeździe indywidualnej na czas parami na dystansie 10 km. pierwsza para KTC-Koło Patryk Sztrauch, Jakub Laskowski zajęła 8. punktowane miejsce, a druga para Jakub Marciniak, Dominik Ozdowy uplasowała się na 14 lokacie.

W wyścigu ze startu wspólnego w Jarosławcu na dystansie 44 km. Jakub Laskowski zdobył 16 miejsce, Patryk Sztrauch 21, Jakub Marciniak 31 a Konrad Sosiński 39.

Kolarzom gratulujemy, odnoście sukcesy, a my będziemy z dumą o nich pisać!