tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Sobota, 17 sierpnia 2019   Imieniny: Jacka, Anity, Mirona

Kolskie Euro, 02-03.06.2012

W imieniu Komitetu Organizacyjnego oraz sympatyków piłki nożnej zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w organizacji Turnieju „Kolskie Euro 2012”. Nasze przedsięwzięcie ma na celu promowanie piłki nożnej dzieci, kształtowanie zdrowego stylu życia, oraz aktywizację lokalnych środowisk sportowych.

Uroczyste rozpoczęcie turnieju odbędzie się w dniu 02 czerwca 2012 roku na Stadionie Miejskim w Kole. W Turnieju wezmą udział chłopcy ze szkół podstawowych rocznik 1999 i młodsi.

To duże wydarzenie zostało starannie zaplanowane, jednak aby impreza odniosła wymierny skutek i odbiła się szerokim echem w naszym regionie niezbędna jest Państwa pomoc.

Dlatego zwracam się z prośbą o zgłaszenie do Turnieju reprezentacji drużyn z Państwa otoczenia oraz do kibicowania młodym piłkarzom podczas turnieju.

My ze swojej strony gwarantujemy niezapomniane wrażenia, sportową rywalizację, upominki dla uczestników oraz mile spędzone chwile.

W przypadku pytań prosimy kontaktować się z Panią Martą Zakrocką – Dyrektor MOSiR w Kole pod nr tel. 668 112 438 lub (63) 27 25 410, e-mail: Marta_Zakrocka@interia.eulub Panem Sebastianem Szczesiakiem – Prezesem „Malinowej Mamby” pod nr tel. 509-792-600.

Z wyrazami szacunku
Marta Zakrocka
Sebastian Szczesiak

  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe