bliskobaner
Miasto Koło
Poniedziałek, 22 lipca 2019   Imieniny: Magdaleny, Bolesławy, Marii

Wyniki Mistrzostw Miasta Koła w tenisie ziemnym - 2012

W dniach 8-10.06.2012 r. na kortach Stadionu Miejskiego w Kole oraz korcie przy OSM w Kole odbyły się Mistrzostwa miasta Koła w tenisie ziemnym mężczyzn.

Zawody rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych. Zwyciężyli faworyci. W kategorii do 45 lat 1-sze miejsce zajął Tomasz Szurgot pokonując w finale 2:0 Andrzeja Szurgota. W meczu o 3 miejsce Ryszard Szymankiewicz pokonał 2:0 Jacka Walczaka. W kategorii +45 zwyciężył Ryszard Jurkiewicz pokonując w finale 2:0 Jarosława Mazura a trzecią lokatę wywalczył Jarosław Płocharski z Konina, który w meczu o 3 miejsce wygrał z Andrzejem Mirowskim również 2:0.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i nielicznie przybyłej publiczności. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.