tel. 63 27 20 810 lub 63 26 27 503  um@kolo.pl  |  29 Marca 2024 r. Imieniny: Amalii i Wiktoryna

Olimpia przegrała w rezerwowym składzie

Dodane: 23 Lipiec 2012  08:20:00   Opublikował:
W sobotę 21 lipca na stadionie w Grzegorzewie o godz. 11:00 Olimpia rozegrała swój trzeci mecz sparingowy z IV ligową Włocławią Włocławek, ulegając 2:4. Spotkanie rozegrane zostało w Grzegorzewie, ponieważ główna płyta na kolskim stadionie jest w remoncie.

W pierwszej połowie Olimpia miała zdecydowaną przewagę dokumentując to dwoma strzelonymi bramkami. W 15 minucie po strzale powracającego po kontuzji Nieznalskiego piłka pierwszy raz wpadła do bramki gości. 15 minut później było już 2:0 dla naszej drużyny, po dograniu Marańdy z prawej strony formalności dokończył Grabowiecki. Do przerwy było 2:0 i był to wynik jak najbardziej zasłużony.

Po zmianie stron obraz gry zmienił się. Od początku goście przejęli inicjatywę, strzelając 4 bramki w tej odsłonie. Powodem tego było 7 zmian, których dokonał trener gości.

W drużynie Olimpii nastąpiły zaledwie dwie zmiany, powodem tego była nieobecność kilku kluczowych zawodników tj. Piotra  Krzyżanowskiego, Łukasza Sikorskiego, Bartosza, Kotkowskiego, Roberta Sulińskiego, Dawida Wiśniewskiego, Ariela Szczesiaka. Mecz zakończył się wynikiem 2:4 dla gości.

–  Wszystko idzie zgodnie z planem. Widać w tej drużynie chciejstwo wygrywania, a to na pewno napawa optymizmem, przed zbliżającymi się wielkimi krokami meczami ligowymi – powiedział Jarosław Kawka.