tel. 63 27 20 810 lub 63 26 27 503  um@kolo.pl  |  19 Kwietnia 2024 r. Imieniny: Adolfa i Leona

Pierwsze spotkanie kontrolne MKS Olimpii Koło

Dodane: 18 Lipiec 2016  10:17:00   Opublikował:

W sobotę 16 lipca w Lubrańcu drużyna seniorów MKS Olimpii Koło (trener Piotr Krzyżanowski) rozegrała pierwsze spotkanie kontrolne przed rozgrywkami w konińskiej klasie okręgowej. Rywalem kolan był Łokietek Brześć Kujawski (IV liga kujawsko-pomorska).

Kolanie przegrali 2:6, jednak nie wynik był w tym dniu najważniejszy, a przegląd zawodników, którzy będą reprezentować kolską Olimpię w nowym sezonie.

ŁOKIETEK Brześć Kujawski – MKS OLIMPIA Koło 6:2 (2:2)
6:2 – Hubert Szymczak

W pierwszym sprawdzianie przed sezonem trener Krzyżanowski dał możliwość zagrać wszystkim zawodnikom, aby móc przyjrzeć się wszystkim. Wynik w tym spotkaniu był sprawą najmniej ważną.

Pierwsza połowa to bardzo wyrównane spotkanie, w którym to, mimo wszystko, nasi piłkarze prezentowali się nieco lepiej i stworzyli sobie więcej sytuacji podbramkowych. W 10. minucie wynik spotkania otworzył zawodnik testowany i prowadziliśmy 1:0. Przeciwnicy wyrównali w 20. minucie po bardzo ładnym uderzeniu z dystansu. W 40. minucie spotkania znów do głosu doszli piłkarze z Brześcia strzelając na 2:1. W 44. minucie spotkania po dośrodkowaniu Kamila Jaroszewskiego pięknym uderzeniem z woleja popisał się Radosław Urbaniak i do przerwy schodziliśmy z wynikiem 2:2. Po przerwie trener Krzyżanowski dokonał kilku zmian sprawdzając tym samym zawodników młodzieżowych i testowanych. Druga połowa to już wyraźna przewaga gospodarzy, stworzyliśmy sobie kilka okazji do zdobycia bramki, jednak dużo skuteczniejsi okazali się piłkarze Łokietka strzelając w końcówce meczu aż 4 bramki.

SKŁAD MKS OLIMPII KOŁO:

Bartosz Kordylewski (80′ Sebastian Czarnecki) – Dawid Wiśniewski, Piotr Andrzejczak (15′ Kacper Cieślak), Konrad Cieślak (60′ Wiktor Małecki), Radosław Urbaniak, Michał Rutkowski (55′ Michał Kozajda), Mariusz Nieznalski (55′ zawodnik testowany), Kamil Jaroszewski (45′ zawodnik testowany), Ariel Szczesiak, Przemysław Pawlak, Zawodnik testowany.

Trener drużyny: Piotr Krzyżanowski
Kierownik drużyny: Tomasz Cieślak

Tekst: Damian Fogiel