tel. 63 27 20 810 lub 63 26 27 503  um@kolo.pl  |  19 Kwietnia 2024 r. Imieniny: Adolfa i Leona

Kolejne spotkanie kontrolne Olimpii Koło

Dodane: 28 Lipiec 2016  07:51:00   Opublikował:

W środę 27 lipca na stadionie im. Henryka Reymana w Kutnie drużyna seniorów MKS Olimpii Koło (trener Piotr Krzyżanowski) rozegrała kolejne spotkanie kontrolne przed rozgrywkami w konińskiej klasie okręgowej. Rywalem kolan był beniaminek IV ligi łódzkiej KS Sand-Bus Kutno. Kolanie po bardzo ciekawym i wyrównanym spotkaniu zremisowali 0:0.

Pierwsze 30 minut to zdecydowania przewaga gospodarzy w środku boiska. Kolanie skupili się na szybkim rozbijaniu akcji i przeprowadzaniu kontrataków, które jednak szybko były przerywane przez kutnian. Pierwsze poważniejsze zagrożenie pod bramką rywala, po indywidualnej akcji stworzył Ariel Szczesiak, jednak trafił niecelnie. Końcówka pierwszej połowy to już przewaga podopiecznych trenera Piotra Krzyżanowskiego i stworzenie kilku ciekawych akcji zakończonych strzałami na bramkę.

Druga połowa to już zdecydowanie wyrównana gra, jedna jak i druga drużyna starała się zdobyć bramkę, jednak obydwie linie defensywne spisywały się bardzo skutecznie.

- Mogę być zadowolony z dzisiejszego spotkania, ponieważ zaczęliśmy realizować zadania taktyczne, jakie zawodnicy mieli nakreślone wcześniej w szatni. Wciąż szukamy jeszcze kilku wzmocnień na dwóch, trzech pozycjach. Miałem okazję sprawdzić dzisiaj i obserwować aż pięciu zawodników testowanych, którzy wypadli poprawnie. W najbliższym czasie kadra drużyny na pewno wykrystalizuje się i powalczy o jak najlepszy wynik w lidze - podsumował trener Piotr Krzyżanowski

SKŁAD MKS OLIMPII KOŁO:
Łukasz Szymański (46′ Bartosz Kordylewski) – Konrad Cieślak, Dawid Wiśniewski, Piotr Andrzejczak, Radosław Urbaniak – Ariel Szczesiak, Mariusz Nieznalski, Michał Rutkowski, Kamil Jaroszewski, Przemysław Pawlak – Zawodnik testowany, Michał Kozajda, Kamil Budynek, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany.

Trener drużyny: Piotr Krzyżanowski
Kierownik drużyny: Tomasz Cieślak

Tekst: Damian Fogiel