tel. 63 27 20 810 lub 63 26 27 503  um@kolo.pl  |  19 Kwietnia 2024 r. Imieniny: Adolfa i Leona

Wyniki IV spotkania turniejowego "Turniej Jednego Seta - Koło 2012"

Dodane: 25 Wrzesień 2012  09:11:00   Opublikował:
22 września b.r. na kortach tenisowych w Kole odbyło się czwarte (ostatnie) spotkanie turniejowe z cyklu „Turniej Jednego Seta – Koło 2012” o Puchar Burmistrza Miasta Koła.

W zawodach udział wzięli wszyscy czołowi zawodnicy, gdyż wyniki ostatniego spotkania turniejowego decydowały o ostatecznej kolejności w całym cyklu. Ogółem startowało 8 zawodników, rozegrano 16 setów. Tym razem zwyciężył Andrzej Szurgot przed Ryszardem Szymankiewiczem i Tomaszem Szurgotem.

Doskonały turniej rozegrał Andrzej, który wygrywając wszystkie mecze nie tylko zwyciężył w tym spotkaniu turniejowym, ale w całym cyklu Turnieju Jednego Seta wyprzedzając ostatecznie lepszym bilansem gemów (o jeden gem) Tomka Szurgota. Trzecie miejsce ostatecznie zajął Ryszard Szymankiewicz, który w sobotę po raz kolejny zwyciężył Tomka Szurgota. Ten z kolei swój słabszy występ przypłacił „tylko” drugim miejscem w klasyfikacji generalnej turnieju. Czwarte miejsce w generalce zajął Jacek Walczak. Ogólnie sklasyfikowanych zostało 21 zawodników, którzy łącznie we wszystkich czterech spotkaniach rozegrali 76 meczów.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział a medalistom gratulujemy.