tel. (63) 272-23-11  
banerwirtualnyspacer
Miasto Koło
Środa, 26 kwietnia 2017   Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

W MDK-u padał śnieg czyli... Koncert Zimowy ZS nr 1

Tradycją Zespołu Szkół nr 1 w Kole są coroczne koncerty w Miejskim Domu Kultury, podczas których dzieci i młodzież prezentują swoje liczne talenty muzyczne, wokalne, aktorskie i taneczne. W dniu wczorajszym odbył się - składający się z trzech części: świątecznej, zimowej i karnawałowej - Koncert Zimowy. Sala dosłownie pękała w szwach i było wspaniale!
    
Od wielu dni w szkole i MDK-u trwały próby piosenek, wierszy, układów choreograficznych i scenek kabaretowych. Jak zwykle w organizację koncertu - przygotowanie strojów, rekwizytów i scenografii włączyli się rodzice i przyjaciele szkoły. W koncercie wzięły udział dzieci z oddziałów przedszkolnych, edukacji wczesnoszkolnej i starszych klas szkoły podstawowej oraz gimnazjaliści, a także absolwenci szkoły. Zimowy nastrój uzupełniała wspaniała scenografia, zmieniające się zimowe i karnawałowe obrazy, deszcze konfetti a nawet...padający na scenę śnieg.

I choć święta już dawno za nami warto było przypomnieć sobie tamten czas - stąd pierwsza część koncertu. W drugiej widzowie odkrywali uroki pięknej i mroźnej zimy, a w trzeciej części rozgrzewały nas gorące rytmy karnawału. Dziękujemy raz jeszcze wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania koncertu - naszym nauczycielom, rodzicom (zwłaszcza za wspaniałe stroje i elementy wystroju sceny). Naszym uczniom gratulujemy wspaniałego zaprezentowania się na dużej scenie. Reżyserem spektaklu była p. Monika Strugarek. 

Źródło: ZS Nr 1 w Kole
  • Miejski Dom KulturyMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPwfosigw2016
  • kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekmopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w Kole
  • KALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinę
  • Związek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe