tel. (63) 272-23-11  
100rocznica4
Miasto Koło
Poniedziałek, 21 maja 2018   Imieniny: Kryspina, Wiktora, Jana

Dzień Drzwi Otwartych w SP4 w Kole

W sobotę 25 marca  br. Szkoła Podstawowa nr  4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kole po raz kolejny otworzyła swoje drzwi dla rodziców i ich dzieci, które w przyszłym roku szkolnym 2017/2018 rozpoczną edukację w szkole podstawowej, bądź oddziale przedszkolnym.  

Podczas spotkania goście obejrzeli krótki program artystyczny przygotowany przez uczniów i nauczycieli  szkoły. Po zakończeniu części artystycznej dzieci i rodzice zwiedzali szkołę, zapoznając się z ofertą edukacyjną, jaką  dysponuje nasza placówka . Dzieci pod opieką nauczycieli i uczniów klas starszych wzięły udział w ciekawych zajęciach. Kolorowały obrazki, wyklejały pisanki, w sali gimnastycznej rozwijały sprawność fizyczną pokonując tor przeszkód, a w zakresie edukacji przyrodniczej rozwiązywały zagadki. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, na której dzieci rysowały, grały w  memory i układały puzzle. W pracowni komputerowej    na dzieci czekały ciekawe gry edukacyjne. Nie zabrakło również upominków w postaci zakładki do książki z logo szkoły, przyborów szkolnych, kolorowych balonów i słodyczy.  Spacer po szkole dzieci zakończyły w sali oddziału przedszkolnego, gdzie z radością bawiły się.

 „Drzwi otwarte” to dla dzieci i rodziców okazja do poznania szkoły oraz spotkania z dyrekcją i nauczycielami. Nasza szkoła stawia sobie za cel wysoki poziom kształcenia i bezpieczeństwo dzieci. Klasy nie są przepełnione, co sprzyja bliskiej relacji uczeń-nauczyciel oraz indywidualnemu podejściu do ucznia.

Szkoła otwarta jest na nowoczesne technologie i nowatorskie rozwiązania.

Uczniowie korzystają z pomocy specjalistów: psychologa, logopedy, pedagoga i terapeuty.  Dzieci mogą uczestniczyć w ciekawych zajęciach pozalekcyjnych, na których rozwijają swoje zainteresowania i umiejętności. Nasi uczniowie biorą udział w licznych konkursach i zostają niejednokrotnie laureatami. W naszej szkole potrzeby uczniów i rodziców są na pierwszym miejscu, panuje życzliwa i serdeczna atmosfera, która służy uczeniu się i twórczej pracy.

Tego dnia w naszej szkole było bardzo wesoło i kolorowo. Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za zainteresowanie naszą placówką.

Zapraszamy dzieci i rodziców do  klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego do naszej szkoły.

Źródło: SP Nr 4
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekmopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w Kole
  • Telewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"
  • Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe