tel. (63) 272-23-11  
banerwirtualnyspacer
Miasto Koło
Piątek, 23 czerwca 2017   Imieniny: Wandy, Zenona, Prospera

Wyniki memoriałów Agaty Mróz-Olszewskiej w piłce siatkowej dziewcząt

W dniach 8 i 9 kwietnia 2017  w Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole odbyły się Memoriały imieniem Agaty Mróz Olszewskiej w piłce siatkowej dziewcząt. Podczas dwóch dni rywalizowano w kategoriach szkół podstawowych i gimnazjów.

W sobotę 8 kwietnia w turnieju zagrało 10 drużyn ze szkół podstawowych, w niedzielę w kategorii gimnazjów rywalizowało 12 drużyn. Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej odbywa się w hali MOSiR od 2010 roku, organizatorami są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole oraz Kolskie Towarzystwo Promocji Piłki Siatkowej. Przy organizacji tegorocznej edycji pomagali także członkowie zespołu Team Stare Miasto. Celem memoriałów jest uczczenie pamięci Agaty Mróz-Olszewskiej, honorowej patronki kolskiej hali sportowej.

W organizację rozgrywek w sposób finansowy i rzeczowy włączyli się: Urząd Miejski w Kole, Starostwo Powiatowe w Kole, Gmina Wiejska Koło, Gmina Grzegorzew, Gmina Olszówka, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole.

Każdy z zawodników otrzymał pamiątkową koszulkę oraz poczęstunek. Drużyny z pierwszej trójki zostały nagrodzone medalami oraz pucharami. Ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:

  • Miejski Dom KulturyMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPwfosigw2016
  • kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekmopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w Kole
  • KALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinę
  • Związek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe