tel. (63) 272-23-11  
100rocznica4
Miasto Koło
Poniedziałek, 21 maja 2018   Imieniny: Kryspina, Wiktora, Jana

Wyniki memoriałów Agaty Mróz-Olszewskiej w piłce siatkowej dziewcząt

W dniach 8 i 9 kwietnia 2017  w Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole odbyły się Memoriały imieniem Agaty Mróz Olszewskiej w piłce siatkowej dziewcząt. Podczas dwóch dni rywalizowano w kategoriach szkół podstawowych i gimnazjów.

W sobotę 8 kwietnia w turnieju zagrało 10 drużyn ze szkół podstawowych, w niedzielę w kategorii gimnazjów rywalizowało 12 drużyn. Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej odbywa się w hali MOSiR od 2010 roku, organizatorami są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole oraz Kolskie Towarzystwo Promocji Piłki Siatkowej. Przy organizacji tegorocznej edycji pomagali także członkowie zespołu Team Stare Miasto. Celem memoriałów jest uczczenie pamięci Agaty Mróz-Olszewskiej, honorowej patronki kolskiej hali sportowej.

W organizację rozgrywek w sposób finansowy i rzeczowy włączyli się: Urząd Miejski w Kole, Starostwo Powiatowe w Kole, Gmina Wiejska Koło, Gmina Grzegorzew, Gmina Olszówka, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole.

Każdy z zawodników otrzymał pamiątkową koszulkę oraz poczęstunek. Drużyny z pierwszej trójki zostały nagrodzone medalami oraz pucharami. Ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:

  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekmopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w Kole
  • Telewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"
  • Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe