tel. (63) 272-23-11  
100rocznica4
Miasto Koło
Poniedziałek, 21 maja 2018   Imieniny: Kryspina, Wiktora, Jana

Wielkanocna zbiórka żywności zakończona

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Kole przystąpiła do akcji „Wielkanocna  Zbiórka Żywności” pod patronatem Banku Żywności.  Tegoroczna akcja odbyła się w dniach od 3 do 7 kwietnia 2017 roku.

Dzięki bardzo dużemu wsparciu, aprobacie i zaangażowaniu dzieci oraz rodziców udało się zebrać ok 150 kg żywności. Wielkanocna Zbiórka Żywności to akcja, której celem jest dotarcie z pomocą żywnościową do jak największej liczy osób niedożywionych i żyjących w ubóstwie oraz zapewnienie im godnych Świąt Wielkanocnych. Przedmiotem zbiórki były artykuły codziennej potrzeby, takie jak: kasza, mąka, cukier, makaron, ryż, płatki kukurydziane, herbata, słodycze oraz konserwy mięsne i rybne. Paczki żywnościowe z artykułami spożywczymi trafią w pierwszej kolejności do rodzin będących w trudnej sytuacji materialnej. 

Kolska „ Trójka ” poprzez swoje działanie uczy dzieci wrażliwości  na potrzeby  osób żyjących w ubóstwie i zachęca do dzielenia się na miarę  możliwości.

Akcja była bardzo udana i sprawnie przeprowadzona.

Dziękujemy wszystkim uczniom oraz rodzicom za zaangażowanie i otwarte serce.

RADOSNYCH , ZDROWYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH, ABY ZAWSZE W PAŃSTWA DOMACH GOŚCIŁA RADOŚĆ, MIŁOŚĆ, ZDROWIE I DOSTATEK.

Źródło: SP Nr 3 w Kole
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekmopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w Kole
  • Telewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"
  • Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe