tel. (63) 272-23-11  
100rocznica4
Miasto Koło
Środa, 20 czerwca 2018   Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

Dzień Otwartych Drzwi w kolskiej "trójce"

„Dzień Otwartych Drzwi” w kolskich szkołach stał się tradycją. W tym roku Kolska Trójka wyjątkowo zaprosiła rodziców i dzieci, które chciałyby rozpocząć naukę, w czwartek, w godzinach popołudniowych. Pomimo terminu, który mógł kolidować z zaplanowanymi wcześniej zajęciami, mieliśmy dużą frekwencję.

Spotkanie rozpoczęło się w pawilonie. Przygotowana wcześniej prezentacja multimedialna składała się ze zdjęć i krótkich filmów, dzięki którym goście mogli poznać naszych uczniów, różne formy i metody pracy na zajęciach edukacyjnych, dorobek artystyczny, tradycje, uroczystości i imprezy odbywające się w szkole. W salach lekcyjnych nauczycielki przygotowały dla dzieci zajęcia plastyczne. Rodzice mogli w tym czasie porozmawiać z dyrekcją szkoły i nauczycielkami.

Kolejnym etapem zwiedzania szkoły były zabawy ruchowe na sali gimnastycznej. Oprócz nauczycieli, w zajęciach brały udział zuchy i harcerze ze szczepu przy SP3. Nasi mali goście bardzo aktywnie włączali się do proponowanych zabaw. Najwięcej radości przyniosły pląsy przy muzyce zwane „koziołkiem”. Dorośli w tym czasie zwiedzali główny budynek szkoły. Odwiedzili bibliotekę, sale lekcyjne, gabinet logopedy, gdzie uzyskali szczegółowe informacje na temat terapii, pomieszczenia administracyjne, stołówkę i świetlicę. Tam na gości czekał poczęstunek i kolejne miłe chwile w sali zabaw.

Bardzo cieszymy się z tak dużego zainteresowania rodziców i ich pociech naszą szkołą. Mamy nadzieję, że we wrześniu znów zobaczymy te same uśmiechnięte i zadowolone buzie.

Do zobaczenia!

Źródło: SP Nr 3 w Kole
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekmopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w Kole
  • Telewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"
  • Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe