tel. (63) 272-23-11  
banerwirtualnyspacer
Miasto Koło
Piątek, 23 czerwca 2017   Imieniny: Wandy, Zenona, Prospera

Dzień Otwartych Drzwi w kolskiej "trójce"

„Dzień Otwartych Drzwi” w kolskich szkołach stał się tradycją. W tym roku Kolska Trójka wyjątkowo zaprosiła rodziców i dzieci, które chciałyby rozpocząć naukę, w czwartek, w godzinach popołudniowych. Pomimo terminu, który mógł kolidować z zaplanowanymi wcześniej zajęciami, mieliśmy dużą frekwencję.

Spotkanie rozpoczęło się w pawilonie. Przygotowana wcześniej prezentacja multimedialna składała się ze zdjęć i krótkich filmów, dzięki którym goście mogli poznać naszych uczniów, różne formy i metody pracy na zajęciach edukacyjnych, dorobek artystyczny, tradycje, uroczystości i imprezy odbywające się w szkole. W salach lekcyjnych nauczycielki przygotowały dla dzieci zajęcia plastyczne. Rodzice mogli w tym czasie porozmawiać z dyrekcją szkoły i nauczycielkami.

Kolejnym etapem zwiedzania szkoły były zabawy ruchowe na sali gimnastycznej. Oprócz nauczycieli, w zajęciach brały udział zuchy i harcerze ze szczepu przy SP3. Nasi mali goście bardzo aktywnie włączali się do proponowanych zabaw. Najwięcej radości przyniosły pląsy przy muzyce zwane „koziołkiem”. Dorośli w tym czasie zwiedzali główny budynek szkoły. Odwiedzili bibliotekę, sale lekcyjne, gabinet logopedy, gdzie uzyskali szczegółowe informacje na temat terapii, pomieszczenia administracyjne, stołówkę i świetlicę. Tam na gości czekał poczęstunek i kolejne miłe chwile w sali zabaw.

Bardzo cieszymy się z tak dużego zainteresowania rodziców i ich pociech naszą szkołą. Mamy nadzieję, że we wrześniu znów zobaczymy te same uśmiechnięte i zadowolone buzie.

Do zobaczenia!

Źródło: SP Nr 3 w Kole
  • Miejski Dom KulturyMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPwfosigw2016
  • kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekmopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w Kole
  • KALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinę
  • Związek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe