tel. 63 27 20 810 lub 63 26 27 503  um@kolo.pl  |  20 Kwietnia 2024 r. Imieniny: Agnieszki i Czesława

Wysokie zwycięstwo Olimpii

Dodane: 04 Maj 2017  11:26:00   Opublikował:
Na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole, rozegrano mecz piłkarski o mistrzostwo klasy okręgowej pomiędzy Olimpią Koło, a Strażakiem Licheń. Spotkanie zakończyło się wysokim  zwycięstwem gospodarzy w stosunku 4:0 (1:0).

Do przerwy gra była w miarę wyrównana, po zmianie stron dominowała już Olimpia, o czym świadczy wynik. Prowadzenie dla gospodarzy w 11. minucie bezpośrednio z rzutu rożnego zdobył Dawid Wiśniewski. W drugiej połowie Strażacy ruszyli do ataku by odrobić straty, ale spotkał ich zimny prysznic, bowiem stracili jeszcze trzy gole. Na 2:0 strzałem  z dystansu podwyższył Mateusz Czajka. Trzy minuty później Paweł Powietrzyński w zamieszaniu podbramkowym zdobył trzecią z kolei bramkę. W doliczonym czasie gry (92) Michał Kozajda zdobywa czwartą bramkę. Po tym golu sędzia nie wznawia gry, a końcowy gwizdek oznacza koniec meczu.

Arbitrami tego meczu byli: Piotr Drzewiecki jako główny,  Karol Kuszka i Andrzej Wojtkowiak - asystenci. Po meczu trener Olimpii Piotr Krzyżanowski powiedział: ­– Od początku spotkania staraliśmy się dominować na boisku. Stworzyliśmy więcej sytuacji podbramkowych. Jestem zadowolony z zespołu. Potrzebowaliśmy trochę  czasu żeby osiągnąć dobrą formę.

Skład Gości: Marcin Wojciechowski, Waldemar Kaźmierczak, Paweł Jakubowski, Łukasz Łajdecki, Eryk Wolinowski, Zbigniew Wysocki, Krystian Andrzejczak, Paweł Krygiel, Krzysztof Siedlecki, Hubert Janiak, Mariusz Guźniczak.

Olimpia: Łukasz Szymański, Konrad Cieślak, Mikołaj Czajka, Dawid Wiśniewski, Piotr Rutkowski, Michał Rutkowski, Michał Kozajda, Tomasz Mikołajczyk, Ariel Szczesiak, Paweł Powietrzyński, Mateusz Czajka.