tel. (63) 272-23-11  
banerwirtualnyspacer
Miasto Koło
Poniedziałek, 19 lutego 2018   Imieniny: Arnolda, Konrada, Mansweta

Życzenia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2017/2018 Burmistrz Miasta Koła Stanisław Maciaszek składa wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty najserdeczniejsze życzenia spokojnej i satysfakcjonującej pracy, wytrwałości i wielu sukcesów zawodowych.

Wszystkim Uczniom włodarz naszego miasta życzy jak najwyższych wyników w kolejnych etapach edukacji, znalezienia fascynacji wiedzą, spełnienia marzeń o bezpiecznej, ciekawej i przyjaznej szkole oraz dzięki zdobytej wiedzy szerokim możliwościom dobrego startu w dorosłe życie.

Wszystkim Rodzicom i Opiekunom - cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami podopiecznych a także owocnej współpracy z nauczycielami i dyrektorami szkół.

Niech rozpoczynający się rok szkolny będzie czasem umacniającym poczucie, że szkoła to nie tylko miejsce pracy i nauki, ale także miejsce odkrywania świata, budowania relacji, kształtowania wartościowych postaw a także rozwijania zainteresowań i pasji.
Burmistrz Miasta Koła
Stanisław Maciaszek
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekmopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w Kole
  • Telewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"
  • Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe