tel. (63) 272-23-11  
100rocznica4
Miasto Koło
Poniedziałek, 16 lipca 2018   Imieniny: Mariki, Benity, Dzierżysława

Olimpia Koło – Polonia Golina 3:0 (2:0)

Po dość ciekawym i interesującym meczu, Kolanie pokonali Polonię Golina 3:0, do przerwy prowadząc 2:0. Gdyby nie dobra dyspozycja bramkarza gości, Jakuba Jaskulskiego, wynik byłby o wiele wyższy.

Przez pierwszy kwadrans gry zawodnicy badali swoje siły. Prowadzenie dla Olimpii w 10. minucie silnym strzałem z 20 metrów zdobył Mateusz Czajka. Gdy do końca pierwszej pozostało 12 minut swoje umiejętności strzeleckie pokazał ponownie Czajka, zdobywając drugą bramkę. Do końca pierwszej połowy trwało oblężenie bramki gości, ale wynik nie uległ zmianie. Nie wiadomo co powiedział w szatni swoim zawodnikom trener gości, ale na boisko wyszła nie ta sama drużyna. Goście starali się nawiązać równorzędną grę, co w części im się udało. Oddali kilka soczystych strzałów, ale bramkarz Olimpii Bartosz Kordylewski to nie ułomek, pozostawił po sobie czyste konto. Gdy do końca spotkania zostały 2 minuty kapitan Olimpii Mariusz Nieznalski postawił kropkę nad „i”, zdobywając trzecią bramkę. Tak więc Olimpia zdobyła kolejne 3 punkty i do fotela lidera coraz bliżej.

Zadowolony z postawy swoich zawodników trener Olimpii Piotr Krzyżanowski powiedział: - Od początku meczu staraliśmy się dominować na boisku i to nam się udało. Kontrolowaliśmy cały czas mecz, szkoda, że nie wykorzystaliśmy wszystkich stworzonych sytuacji. Teraz skupimy się na pucharowym meczu z Rychwałem już w najbliższą środę.

Olimpia Koło: Bartosz  Kordylewski, Piotr Rutkowski, Mateusz Czajka, Kacper Cieślak, Ariel Szczesiak, Kamil Jaroszewski, Paweł Powietrzyński, Mariusz Nieznalski, Jakub Brudnicki, Dawid Wiśniewski, Michał Rutkowski.

Polonia Golina: Jakub Jaskulski, Dorian Andrzejewski, Mateusz Zaborski, Miłosz Modrzyński, Michał Dybczak, Zachariasz Budny, Łukasz Lewandowski, Jakub Kasprzyk, Adam Kusiołek, Mariusz Dzwonek, Jakub Kusiołek.

Sędziowali: sędzia główny - Maciej Jagodziński, asystent 1 – Kinga Kwitowska, asystent 2 – Michalina Diakow.

Michał Chojnacki                                                 
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekmopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w Kole
  • Telewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"
  • Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe