tel. (63) 272-23-11  
100rocznica4
Miasto Koło
Czwartek, 15 listopada 2018   Imieniny: Alberta, Leopolda, Odalii

Porażka Olimpii ze Zjednoczonymi Rychwał 1:2

W meczu piłkarskim o Puchar Polski Olimpia Koło uległa Zjednoczonym Rychwał 1:2. Wynik spotkania został ustalony do przerwy.

Garstka wiernych kibiców, która przybyła na to widowisko była bardzo rozczarowana, bowiem wszyscy liczyli na zwycięstwo swojej ukochanej drużyny, tymczasem wszystkich spotkał zimny prysznic. Mecz miał charakter wyrównany, z tym że więcej okazji do zdobycia bramki mieli Kolanie, ale jak mówi stare porzekadło, że niewykorzystane sytuacje mszczą się podwójnie i drużyna mecz przegrywa. Tak było i w tym przypadku. Prowadzenie dla gospodarzy w 32. minucie uzyskał Mateusz Czajka, który wyrasta na bramkostrzelnego napastnika. Dwie minuty później goście wyrównali po strzale Kacpra Zioło na 1:1. W 39. minucie Karol Nowak strzela drugą  bramkę i tym samym ustala wynik meczu na1:2. Tak więc w dalszych grach o Puchar Polski uczestniczyć będą zawodnicy Zjednoczonych Rychwał.

Gwoli ścisłości należy odnotować fakt, że groźnej kontuzji nogi doznał zawodnik gości i został odwieziony karetką do szpitala. Przed końcem meczu czerwoną kartkę otrzymał Kamil Jaroszewski z Olimpii. Po meczu trener Piotr Krzyżanowski powiedział: - Ciężko mówić o takim meczu, gdzie ma się tyle sytuacji podbramkowych i ich się nie wykorzystuje. Obrona też je popełniała. Piłkarzom z Rychwała życzę zwycięstw w dalszych grach.

Olimpia: Bartosz Kordylewski, Piotr Rutkowski, Radosław Urbaniak, Jakub Jaroński, Wiktor Małecki, Michał Rutkowski, Mariusz Nieznalski, Kamil Jaroszewski, Jakub Brudnicki, Paweł Powietrzyński, Mateusz Czajka.

Michał Chojnacki      
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe