tel. (63) 272-23-11  
100rocznica4
Miasto Koło
Niedziela, 23 września 2018   Imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta

Wilki nie takie groźne. Olimpia Koło – Wilki Wilczyn 4:0 (0:0)

Na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole, spotkały się dwie czołowe drużyny klasy okręgowej. Do Koła zawitała ekipa z Wilczyna, która doznała porażki w stosunku 4:0 (0:0). Do przerwy lekką przewagę mieli miejscowi, ale żadnej z drużyn nie udało się  trafić do bramki. Po zmianie stron bezapelacyjną przewagę miała Olimpia, o czym świadczy ilość strzelonych goli.

Worek z bramkami rozwiązał w 67. minucie Mateusz Czajka, a 6 minut później Mariusz Nieznalski z rzutu karnego podwyższa na dwa do zera, a w 81. minucie Miłosz Powietrzyński strzela kolejnego gola. Gdy do końca meczu pozostały 4 minuty, za przewinienie w polu karnym sędzia dyktuje kolejną jedenastkę, którą Paweł Powietrzyński (brat Miłosza) zamienia na czwartą bramkę. Za chwilę sędzia kończy mecz, a zwycięzcy tańczą z radości. Po meczu trener drużyny gości, Radosław Konieczka, powiedział: - Mimo porażki jestem zadowolony z mojej drużyny. Walczyliśmy ambitnie, zadecydowały błędy w defensywie. Do przerwy gra była wyrównana, lecz po przerwie głos miała już Olimpia.”

Skład Olimpii: Bartosz Kordylewski, Piotr Rutkowski, Mateusz Czajka, Kacper Cieślak, Ariel Szczesiak, Paweł Powietrzyński, (C)Mariusz Nieznalski, Jakub Brudnicki, Dawid Wiśniewski, Michał Rutkowski.

Skład Wilków: Jakub Matczak, Dawid Strugarek, Mariusz Zimnowoda, Jacek Brezyna, Patryk Marjański, Krzysztof Brezyna, Piotr Kwiatkowski, Michał Zajączkowski, (C) Łukasz Przebieracz, Mateusz Nawrocki, Bartosz Domaniecki.

Sędziowali: Tomasz Zieliński –  jako główny, Tomasz Wójtowicz – asystent 1, Rafał Dziamski asystent – 2.

Michał Chojnacki
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe