tel. (63) 272-23-11  
kolobaner2019
Miasto Koło
Wtorek, 18 grudnia 2018   Imieniny: Gracjana, Bogusława, Laurencji

Olimpia Koło – Polanin Strzałkowo 2:0 (1:0)

W drugiej połowie meczu groźnej kontuzji doznał zawodnik Olimpii Miłosz Powietrzyński, który w starciu  z graczem Polanina został kopnięty w głowę. Gospodarze zaraz wezwali karetkę pogotowia, która przewiozła kontuzjowanego Miłosza do szpitala w Kole.

Sam mecz mógł się podobać, bowiem obfitował w dużą ilość sytuacji podbramkowych. Zdaniem trenera Piotra Krzyżanowskiego Olimpia zagrała słabo: - Moim zawodnikom udało się, mimo słabszej dyspozycji, zdobyć 3 punkty – mówił trener - optymizmem napawa fakt, że mimo słabszej formy potrafimy też wygrywać.

W 68. minucie za dyskusję z sędzią czerwoną kartkę otrzymał Kamil Jóźwiak i musiał opuścić boisko. 12 minut później w polu karnym gospodarzy zostaje sfaulowany napastnik Olimpii i sędzia dyktuje rzut karny, który Mateusz Czajka zamienia na bramkę. Mecz kończy się zwycięstwem Olimpii 2:0, a Mateusz Czajka wyrasta na czołowego strzelca w grupie.

Skład drużyny Polanina: Mariusz Jędrzejczak, Aleksander Stawski, Szymon  Sobieraj, Marcin Zauer, Krzysztof Witkowski, Tomasz Rosiński, Bartosz Waszak, Kamil Józwiak, Sebastian Kułaga, Artur Głowacki.

Po meczu trener gości powiedział:  - Mimo, że graliśmy z wyżej notowanym przeciwnikiem boisko  pokazało po raz kolejny, że gramy jak równy z równym. Niestety, po raz kolejny nie zdobywamy punktów. Schodzimy z podniesioną głową, szykując się na kolejny mecz.

Olimpia: Bartosz Kordylewski, Piotr Rutkowski, Mateusz Czajka, Konrad Cieślak, Kamil Jaroszewski, Paweł Powietrzyński, Mariusz Nieznalski, Jakub Brudnickim, Miłosz Powietrzyński, Dawid Wiśniewski, Michał Rutkowski.

 Sędziowali: Piotr Drzewiecki – jako główny, Maciej Ziółkowski - Asystent – 1, Karolina Fiedorowicz Asystent 2.

Michał Chojnacki
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe