tel. (63) 272-23-11  
100rocznica4
Miasto Koło
Sobota, 15 grudnia 2018   Imieniny: Niny, Celiny, Krystiany

Olimpia - Zjednoczeni Rychwał 0:0

Olimpia Koło w pierwszą sobotę listopada gościła u siebie Zjednoczonych Rychwał, z którymi zremisowała 0:0. Jak do tej pory kolski klub nie przegrał żadnego meczu i zajmuje fotel wicelidera. Przed nami w tym roku jeszcze dwa mecze, przy  dobrym układzie Olimpia ma szansę na zajęcie pierwszego miejsca i zepchnięcie Kazimierza Biskupiego na niższe miejsce w tabeli. Mecz ze Zjednoczonymi oglądała niewielka ilość wiernych kibiców.
 
Mecz toczył się w dość szybkim tempie, obfitował w dużą ilość sytuacji podbramkowych, a że nie padła żadna bramka, może być zasługą bardzo dobrej gry bramkarzy, Naskręckiego z Rychwała i Kordylewskiego z Koła. Mecz o charakterze wyrównanym, szczególnie w pierwszej połowie. Ostatnie pół godziny to dominacja gospodarzy, którzy za wszelką cenę chcieli zdobyć zwycięskiego gola. Niestety, tym razem nie udało się. Obie drużyny musiały zadowolić się zdobyciem jednego punktu.
 
Skład Zjednoczeni Rychwał: Kacper Naskręcki, Damian Zajączkowski, Piotr Kazanecki (trener), Dawid Filipiak, Szymon Jezierski, Michał Bukowiecki, Kacper Zioła (kapitan), Dominik Gołza, Karol Nowak, Dariusz Pyrzyński, Michał Urbaniak. Rezerwa: Eryk Kasprzak, Damian Szczepaniak, Patryk Zimny, Bartosz Gołza, Dominik Krzyżak.

Po meczu grający trener Zjednoczonych Rychwał powiedział: - Mecz od początku do końca przebiegał w szybkim tempie. Oba zespoły zostawiły dużo zdrowia i serca na boisku. Faworytem spotkania była Olimpia, ale z przebiegu meczu każdy zespół mógł szalę zwycięstwa przechylić na swoją stronę.
 
Skład Olimpii: Bartosz Kordylewski, Konrad Cieślak, Piotr Rutkowski, Radosław Urbaniak, Kamil Jaroszewski, Paweł  Powietrzyński, Mariusz Nieznalski (kapitan). Kierownik drużyny: Tomasz Cieślak.
 
Trener Piotr Krzyżanowski powiedział: - Zagraliśmy kolejny mecz poniżej naszych możliwości i oczekiwań. Nie można piąć się w tabeli, jeśli remisuje się tyle spotkań. Musimy jak najszybciej zbudzić się z jesiennego snu i zrobić wszystko żeby poprawić swoją grę. To, że złapaliśmy zadyszkę nie może nas usprawiedliwiać, spróbujemy w najbliższym czasie to poprawić.
 
Sędziowali: jako główny - Damian Tatusiak, Rafał Szewczyk - asystent 1, Grzegorz Łakomicki – asystent 2.
 
Michał Chojnacki 
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe