tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Czwartek, 21 listopada 2019   Imieniny: Janusza, Marii, Konrada

Wyruszyli w niesamowitą podróż do Azji

Troje przyjaciół – Sebastian Hennig, Mateusz Matuszewski i Wojtek Malicha – stworzyło projekt podróżniczy „Aventura”. W marcu 2017 roku wyruszyli w niesamowitą podróż do Azji. Pokonali tysiące kilometrów, podróżując niskobudżetowo – głównie autostopem. Zwiedzili różne państwa, poznali ciekawych ludzi, przeżyli wiele przygód.

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kole gościła Sebastiana Henniga i Mateusza Matuszewskiego podczas dwóch spotkań (13.11.): w Ratuszu – dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Kole i Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Kole, oraz dla odbiorców dorosłych w Czytelni.

Podróżnicy opowiedzieli o projekcie „Aventura Azja 17” i zrelacjonowali swoją wyprawę z Polski do Chin. Prelekcję podróżniczą w poprowadzili w stand-upowej formie. Po wysłuchaniu opowieści widzowie mogli było zakupić książkę i zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Źródło: PiMBP w Kole
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe