tel. (63) 272-23-11  
100rocznica4
Miasto Koło
Sobota, 20 października 2018   Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Mikołajkowe spotkanie pod choinką

Powiatowy Klub Młodzieżowy LOK „Kolska Starówka” w Kole, wspólnie  z Muzeum Technik Ceramicznych i radną  Ewą Lewicką, zapraszają dzieci oraz młodzież z Koła, w sobotę  9 grudnia 2017 r. na godzinę 10.00 do Klubu przy ul. Pułaskiego 8 w Kole na mikołajkowe spotkanie pod choinką.

Chętne dzieci i młodzież prosimy o zgłaszanie swojego uczestnictwa do dnia 8 grudnia 2017 r. w Klubie lub telefonicznie: 691-358 -576. Prosimy uczestników o przyniesienie ze sobą do klubu wykonany w domu rysunek św. Mikołaja (jak go sobie wyobrażam) dowolną techniką i opowiedzenie nam o nim. Za najciekawsze rysunki i opowiadanie będą słodkie nagrody, a dla wszystkich uczestników budyń waniliowy z sokiem malinowym oraz przewidujemy film video „O diabełku Widełku”. Baśń o perypetiach młodego diabełka zakochanego w aniołku i przez to wynikłe problemy dla samego Piekła jak i Nieba.

ZAPRASZAMY !!!!

Ryszard Borysiewicz
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe