tel. (63) 272-23-11  
100rocznica4
Miasto Koło
Sobota, 15 grudnia 2018   Imieniny: Niny, Celiny, Krystiany

„Gdy się Chrystus rodzi” – jasełka w PM5 w Kole

Boże Narodzenie to czas pełen miłości, radości, pojednania oraz wzruszeń, z którym wiąże się wiele tradycji. Jedną z nich jest coroczny występ jasełkowy przygotowywany przez naszych przedszkolaków.  Dzięki występom jasełkowym nasze dzieci mają okazję przenieść się na chwilę w odległe czasy i przypomnieć sobie, że w Betlejem narodził się malutki Jezusek. W tym roku Jasełka przygotowała grupa IV z wychowawczynią Panią Katarzyną Tomczak oraz Panią Sylwią.

We wtorek 12.12. dzieci zaprezentowały swój występ wszystkim przedszkolakom oraz pracownikom naszej placówki. Przedszkolaki, mimo dużego stresu, przepięknie wyrecytowały swoje wierszyki oraz zaśpiewały wiele kolęd, i pastorałek. Po południu natomiast dzieci powtórzyły swój występ, tym razem zapraszając do sali rodziców. Za swój występ dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami  zarówno przez dzieci jak i rodziców.  Dzieciom podziękowała również Pani dyrektor Agnieszka Kozajda, która pogratulowała dzieciom, a także złożyła serdeczne, przedświąteczne życzenia.

W tym miejscu dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie jasełek, w szczególności Pani Sylwii oraz rodzicom, za wszelką pomoc i zaangażowanie  w przygotowanie dzieci do występu. Wszystkim przedszkolakom z grupy IV składam serdeczne gratulacje. Mimo ogromnego stresu zaprezentowali się przepięknie, a ich występ można będzie jeszcze raz podziwiać 7 stycznia w kościele św. Bogumiła, gdzie dzieci powtórzą swoje jasełka. Serdecznie zapraszamy.
                                                                                                                                                             
Oprac. K.T. PM5 w Kole
Foto: R.Z,; K.T.
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe