tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Czwartek, 21 listopada 2019   Imieniny: Janusza, Marii, Konrada

Koncert z okazji 94. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę

Miejskie uroczystości z okazji 94. rocznicy odzyskania niepodległości zwieńczył koncert na scenie Miejskiego Domu Kultury w Kole. Wstęp na koncert był wolny.

Narodowe Święto Niepodległości upamiętnia odzyskanie niepodległego bytu państwowego po 123 latach niewoli. Przypomina poświęcenie przeszłych pokoleń i odpowiedzialność współczesnych za losy Ojczyzny. 11 listopada to symbol miłości ojczyzny, walki o wolność, symbol wiary i zwycięstwa narodu.

Celebracji święta i refleksji nad jego symboliką i przesłaniem służył koncert okolicznościowy, w którym wystąpiła młodzież z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Kole, młodzież z grupy teatralnej Miejskiego Domu Kultury w Kole oraz zespół FABRYKA. W przedsięwzięciu udział wzięło kilkuset kolan, sala emdeku wypełniona była po brzegi, co dowodzi potrzeby organizacji okolicznościowych spotkań.
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe