tel. (63) 272-23-11  
miasto_top1
Miasto Koło
Środa, 20 lutego 2019   Imieniny: Leona, Ludomiła, Lubomira

Dzień drzwi otwartych w SP nr 2 w Kole

W sobotę 17 marca w Szkole Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza z Oddziałami Przedszkolnymi i Sportowymi odbędzie się Dzień Otwartych Drzwi. Za naszym pośrednictwem społeczność szkolna, dyrekcja i nauczyciele zapraszają dzieci i rodziców do odwiedzenia szkoły i poznania jej niezwykłej oferty.
 
Dzień Otwartych Drzwi rozpocznie się od spotkaniem z dyrektorem i kadrą szkoły, podczas którego omówiona zostanie szeroka oferta placówki, a także zasady rekrutacji na nowy rok szkolny (sala gimnastyczna, godz. 10:00). Zwiedzając klasy i pracownie dzieci i ich rodzice poznają, jak w szkole przy ul. Poniatowskiego 22 wykorzystuje się w edukacji najnowocześniejsze technologie informacyjne oraz narzędzia Cyfrowej Szkoły, eTornistra i Aktywnej Tablicy. Dzieci będą również mogły same wypróbować, jak wygląda nauka za pomocą ekranów i tablic interaktywnych, tabletów i laptopów. Przewidziany jest również pokaz robotów (mechatronika), obserwacje mikroskopowe, ciekawe doświadczenia, zajęcia i zabawy dla dzieci oraz występ artystyczny najmłodszych uczniów szkoły. Zwiedzając szkołę każdy z rodziców będzie miał okazję porozmawiania z wychowawcami, nauczycielami oraz trenerami. Nie zabraknie oczywiście słodkiego poczęstunku...

O godzinie 11:00 na boiskach ORLIK przy ul. Dąbrowskiego, z których korzystają uczniowie klas sportowych, odbędą się pokazowe treningi piłki nożnej i korfballa. Zapraszamy na nie szczególnie obecnych trzecio- i szóstoklasistów oraz ich rodziców: po wakacjach dzieci te będą mogły uczyć się i rozwijać swoje sportowe zainteresowania w klasie czwartej i siódmej.

W sobotę, 17 marca drzwi szkoły otwarte będą dla gości w godzinach 10:00 – 13:00. Jesteś uzdolniony artystycznie? A może lubisz sport? Pasjonujesz się robotyką i mechatroniką? Lubisz uczyć się nowocześnie i efektywnie? Wspaniale! Jest miejsce, w którym możesz rozwijać wszystkie swoje pasje: to Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kole. 

Poznaj ją i polub już teraz!
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe