tel. (63) 272-23-11  
miasto_top1
Miasto Koło
Czwartek, 21 marca 2019   Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Mikołaja

Turniej wiosenny w SP nr 4 w Kole

21 marca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 4 uczniowie klas IV-VI spotkali się na "Turnieju wiosennym". Przedstawiciele klas wcześniej losowali jeden kolor, w którym pozostali uczniowie danego oddziału mieli mieć ubrania. Prawie wszyscy wywiązali się z powierzonego pierwszego zadania i na korytarzu szkolnym "gołym okiem" dało się zauważyć pierwsze oznaki wiosny.

Później rozpoczął się turniej sportowy, a reprezentanci klas rywalizowali ze sobą w takich konkurencjach jak: kozłowanie piłeczką do tenisa ziemnego, rzucie do celu, czworakowaniu, w niesieniu piłeczki tenisowej na rakietce. Dużo do myślenia dały również rozsypanki wyrazowe, z których klasy musiały ułożyć przysłowia o wiośnie oraz odgadnąć nazwy ptaków i kwiatów wiosennych.

Całość imprezy przebiegała w atmosferze "fair play". Na zakończenie poszliśmy na boisko szkolne pożegnać zimę. W tym celu wcześniej każda klasa przygotowała Marzannę, którą potem wspólnie spaliliśmy.

Źródło: SP Nr 4 w Kole
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe