tel. (63) 272-23-11  
miasto_top1
Miasto Koło
Środa, 20 lutego 2019   Imieniny: Leona, Ludomiła, Lubomira

Dzieci pokazały swoje talenty

Właśnie dobiegły końca powiatowe eliminacje XXIII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków "Czerwonak 2018". Na deskach Miejskiego Domu Kultury zaprezentowało się 25 małych wykonawców, niektórzy z zespołem. Komisja oceniająca wyłoniła 5 zwycięzców, którzy będą prezentować swoje talenty podczas konińskich eliminacji rejonowych.

Dziecięce występy oceniało jury w składzie: Monika Jancy-Borowiak, Agnieszka Gralińska i Henryk Perzyński. Najpiękniej zaprezentowali się, a tym samym do kolejnego etapu zakwalifikowali się: Szymon Tomalak z Przedszkola Gminnego w Przedczu, Aleksandra Ziemniak z Przedszkola nr 1 w Kłodawie, Martyna Drzewiecka z Przedszkola Publicznego w Powierciu, Michalina Sujecka z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Grzegorzewie oraz Maja Supeł z Przedszkola Miejskiego nr 6 w Kole. Ponadto komisja wyróżniła: Kacpra Krukowskiego, Aleksandrę Kociak, Marię Szczepaniak, Justynę Gradomską i Annę Andrzejczuk.

Jurorzy gratulowali wszystkim dzieciom i zapewniali, że każdy z małych artystów pięknie się zaprezentował.
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe