tel. (63) 272-23-11  
banerzyczeniawielkanocne2019
Miasto Koło
Środa, 24 kwietnia 2019   Imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Już wakacje! Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018, Z-ca Burmistrza Miasta Koła Elżbieta Modrzejewska składa serdeczne podziękowania za całoroczny trud wszystkim Dyrektorom kolskich szkół, Nauczycielom, Pracownikom oraz Uczniom.
 
"Wszystkim Pracownikom szkół dziękuję za poświęcenie oraz dydaktyczny i wychowawczy trud włożony w przekazywanie wiedzy, kształtowanie postawy i osobowości młodego pokolenia. Dzisiejsze nauczanie to nie tylko przekazywanie wiedzy, to również kształtowanie postaw społecznych, patriotycznych i wpajanie tradycji. To Państwo pomagacie młodym obywatelom poznawać świat, inspirujecie i motywujecie do podejmowania wyzwań, jesteście współautorami wielu sukcesów swoich wychowanków. Oczekiwania społeczne wobec nauczycieli są coraz większe, a Wy Drodzy Państwo potraficie im sprostać.

Wciąż szukacie nowatorskich, skutecznych sposobów nauczania, doskonaląc siebie i swój warsztat. I za to wszystko należy się szacunek. I za to wszystko dziś Państwu dziękuję.

Drodzy uczniowie, Wam z kolei dziękuję za trud nauki, rozwijanie pasji i talentów, życząc jednocześnie satysfakcji z osiągniętych rezultatów.

Dziękuję, że uczyliście się pilnie, co zaowocuje w przyszłości.

Wszystkim Państwu życzę zasłużonego wypoczynku, samych słonecznych dni i bezpiecznego powrotu z wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu!"
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe