tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Piątek, 28 lutego 2020   Imieniny: Romana, Makarego, Lutomira

Motocykle, blues i wspaniała zabawa

Pod znakiem bluesa oraz dwu- i czterokołowców upłynął ostatni weekend w Kole. Odbyła się 14. edycja Festiwalu Koło Bluesa oraz Międzynarodowy Zlot Motocykli i Automobili. Organizatorem Koło Bluesa był Urząd Miejski w Kole, a Zlotu Motocyklowego IPMC Klub 240 Koło. Imprezę wsparli współorganizatorzy i sponsorzy.

Cóż to był za wspaniały weekend w Kole! W ostatnich dniach miasto tętniło życiem, grało i warczało silnikami motocykli, jakie wzięły udział w paradzie ulicami miasta i zostały na dłużej, ze względu na liczne atrakcje. Tysiące motocyklistów przejechało w paradzie ulicami miasta, prezentując swoje wspaniałe maszyny i dostarczając wiele emocji kolanom, którzy tłumnie oblegali trasę korowodu. Dołączyły do nich quady, stare auta. Nie tylko dla miłośników dwóch kółek ekscytujący wydał się freestylowy pokaz jazdy na motocyklu i quadzie.

Właściciele jednośladów, kolanie i przyjezdni bawili się podczas dwudniowego koncertu na nadwarciańskich błoniach. Przybyli znani wykonawcy. Podczas bluesowego piątku sceną zawładnęli OXYAL, KARENS DIET, MAREK PIEKARCZYK i FARBEN LEHRE. Podczas sobotniego grania słuchaczy oczarowali: KONKUBENT, 2LATE, Jacek DEWÓDZKI BAND i BLUES FLOWERS.

Za rok 15. edycja przedsięwzięcia. Organizatorzy przygotują dla nas kolejne niespodzianki. Oczekując na przyszłoroczne emocje, powspominajmy, co się działo w ten weekend w Kole. Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć.
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe