tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Sobota, 24 sierpnia 2019   Imieniny: Bartłomieja, Malwiny, Jerzego

Rodzinny Rajd Rowerowy zakończył wakacje

Propagowanie aktywnych form wypoczynku w gronie rodzinnym, zdrowego trybu życia oraz bezpieczeństwa na drodze było głównym celem Rodzinnego Rajdu Rowerowego, jaki wyruszył w ostatnią sobotę spod hali sportowej ZSE-A. Przeszło 40 uczestników miało do pokonania około 30-km trasę biegnącą miłymi zakątkami.

Kolskie Towarzystwo Cyklistów oraz współorganizatorzy Urząd Miejski w Kole, Starostwo Powiatowe i Ochotnicza Straż Pożarna w Trzęśniewie zaprosili wszystkich zainteresowanych na Rodzinny Rajd Rowerowy. Uczestnicy przebyli przeprawę promową na Wakach, z postojem regeneracyjnym w Trzęśniewie i dotarli do mety na kolskim zamku. Tam, po solidnym posiłku, czekało na uczestników losowanie nagród. Rajd, zgodnie z wieloletnim zwyczajem, nie miał charakteru wyścigu sportowego, tylko rekreacyjny.

Wszyscy uczestnicy dotarli do mety. Tam nastąpiło losowanie atrakcyjnych nagród niespodzianek. Nagrody wręczał prezes KTC Zbigniew Brzozowski.
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe