tel. (63) 272-23-11  
banerblues2019
Miasto Koło
Piątek, 21 czerwca 2019   Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa

Uhonorowani medalami LOK

W trakcie obrad LXI Sesji Rady Miejskiej w Kole w kolskim ratuszu 26 września br. Zarząd Główny Ligi Obrony Kraju, na wniosek Powiatowego Klubu Młodzieżowego LOK „Kolska Starówka” w Kole, poparty przez ZW LOK w Poznaniu, uhonorował srebrnym medalem „Za Zasługi dla LOK” radne Rady Miejskiej w Kole Teresę Brzoską i Ewę Lewicką oraz dyrektora Muzeum Technik Ceramicznych Tomasza Nuszkiewicza.

Uroczystej dekoracji dokonali dyrektor BWZW LOK w Poznaniu ppłk Bogdan Mrowiec, prezes ZP LOK w Kole Andrzej Kowalewski oraz członkini Rady Klubu Małgorzata Stężewska. W uzasadnieniu nadania wyróżnień kierownik Klubu Ryszard Borysiewicz wspomniał o aktywnym włączaniu się w organizację zajęć, a także wspieraniu tych osób w działaniach, pracy społecznej klubu w okresie mijającej kadencji samorządu kolskiego 2014 – 2018 na rzecz kolskich dzieci i młodzieży.

Podziękowania skierował do nich również w swoim wystąpieniu ppłk Bogdan Mrowiec. W imieniu ZW LOK w Poznaniu uhonorował on również Z-cę Burmistrza Elżbietę Modrzejewską, prezesa ZP LOK w Kole Andrzeja Kowalewskiego oraz kierownika klubu LOK „Kolska Starówka” medalami 100-Lecia Niepodległej Polski 1918-2018.

Tekst i foto: Archiwum Klubu LOK „Kolska Starówka”

  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe