tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Środa, 24 lipca 2019   Imieniny: Kingi, Krystyny, Antoniego

Kolskie placówki oświatowe świętują Dzień Nauczyciela

W dniu tego wspaniałego święta, za trudną pracę z nami i okazane serce, chylimy głowy w ogromnej podzięce - te i inne, równie piękne i szczere życzenia słyszą dziś nauczyciele we wszystkich szkołach. Choć kalendarzowo Dzień Edukacji Narodowej wypadał wczoraj, kolskie placówki oświatowe dziś świętują Dzień Nauczyciela.

Od samego rana uczniowie wręczali swoim wychowawcom kwiaty będące wyrazem wdzięczności i przywiązania. Odwiedziliśmy Szkołę Podstawową nr 5. Całą społeczność zgromadziła okolicznościowa akademia. Uczniowie wystawili dla kadry oraz koleżeństwa część artystyczną, w której nie tylko zaprezentowali swe umiejętności i talenty, ale także rozbawili wszystkich szkolnymi żartami.

- Z okazji Dnia Nauczyciela składamy serdeczne życzenia wielu sukcesów zawodowych, spełnienia obranego celu oraz tego, aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania - mówiły dziś dzieci. Przyłączamy się do życzeń i podziękowań dla kolskich nauczycieli.
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe