tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Środa, 24 lipca 2019   Imieniny: Kingi, Krystyny, Antoniego

Nagrody burmistrza dla kolskich nauczycieli

Na okoliczność Dnia Edukacji Narodowej 25 nauczycieli zatrudnionych w przedszkolach i szkołach prowadzonych przez Gminę Miejską w Kole otrzymało nagrody burmistrza. Jest to miły sposób uhonorowania przewodników dzieci i młodzieży za ich rzetelną pracę.

Rozdanie nagród burmistrza miasta dla nauczycieli za osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej to już kolski zwyczaj. Podczas uroczystej ceremonii w kolskim ratuszu jest czas na podziękowania, gratulacje, życzenia, plany na przyszłość i rozważania o kondycji oświaty. 

Życzenia zdrowia, zadowolenia z pracy i osiągania jak najlepszych wyników życzyły zgromadzonym sekretarz miasta Barbara Szelągowska-Bugajak i naczelnik Wydziału Oświaty Katarzyna Michalak. Pani sekretarz, wręczając wyróżnionym stosowne dyplomy, wspomniała o cechujących dobrego nauczyciela pasjach, talencie i zaangażowaniu. Dziękowała za codzienny trud włożony w nauczanie i wychowanie, widoczny w podejmowaniu wciąż nowych inicjatyw, wpływających na efekty pracy i wizerunek szkół. Mając doświadczenie w pracy w oświacie, życzyła wytrwałości, rozwiązania wszystkich problemów oraz realizacji założonych celów i zadań.
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe