tel. (63) 272-23-11  
100rocznica4
Miasto Koło
Czwartek, 15 listopada 2018   Imieniny: Alberta, Leopolda, Odalii

Puchar Wielkopolski karate Kyokushin/Shinkyokushin

W dniu 14.10.2018 roku hala sportowa MOSiR w Kole gościła uczestników Pucharu Wielkopolski Kyokushin/Shinkyokushin pod patronatem Okręgowego Związku Karate w Poznaniu. Organizatorem imprezy był Kolski Klub Kyokushin-kan Karate-do, a współorganizatorem MOSiR w Kole. Organizację Pucharu Wielkopolski dofinansowała Gmina Miejska Koło. W zawodach wystartowało blisko 160 zawodników z 15 ośrodków.

Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Prezes Okręgowego Związku Karate Dariusz Jasiakiewicz wraz z Prezesem Kolskiego Klubu Danielem Pakułą. Sędzią głównym zawodów był sensei Dariusz Jasiakiewicz 4 dan.

Z uwagi na dużą ilość zawodników w kumite i kata zawody rozegrano na dwóch matach. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwało 20 sędziów reprezentujących startujące kluby.

Serdeczne podziękowania dla członków klubu za wsparcie przy organizacji zawodów.
 
Wyniki Pucharu Wielkopolski Kyokushin/Shinkyokushin

Chłopcy Kata do 8 lata Pierwszy Krok

1 Jakub Tkaczyk Bydgoszcz
2 Mikołaj Kapsa Bydgoszcz
3 Jan Bajer Zduńska Wola 

Chłopcy Kata do 10 lat Pierwszy Krok 
1 Wojciech Gadomski Turek 
2 Piotr Pawlak Malanów
3 Filip Nowinowski Władysławów

Chłopcy Kata do 10 lat 
1 Mateusz Kazimierczak Zduńska Wola
2 Robert Żuk Zielona Góra
3 Hubert Nowinowski Turek

Chłopcy Kata do 12 lat
1 Aleksander Kanabaj Choszczno
2 Tobiasz Ignaczak Koło
3 Eryk Kwiatkowski Bydgoszcz

Chłopcy Kata do 14 lat
1 Bartosz Torzewicz Koło
2 Filip Konefał Grzymiszew
3 Aleksander Skubała Poznań

Chłopcy Kata do 16 lat
1 Filip Bryzek Choszczno
2 Hubert Wasilewski Turek
3 Krystian Modliński Choszczno

Chłopcy 7-8 lat – 27 kg
1 Adrian Hyla Zielona Góra
2 Mikołaj Kapsa Bydgoszcz
3 Witold Wincza Bydgoszcz
3 Patryk Mikołajczak Poznań

Chłopcy 7-8 lat +27 kg
1 Eryk Maciaszek Turek
2 Ksawery Jasnowski Turek
3 Filip Antczak Łódz
3 Marcel Kotfas Turek

Chłopcy 9-10 lat -33kg
1 Wojciech Gadomski Turek
2 Dawid Wiśniewski Turek
3 Mateusz Konefał Grzymiszew
3 Marcel Wiśniewski Turek

Chlopcy 9-10 lat -40 kg
1 Hubert Nowinowski Turek
2 Bartosz Przysiężny Poznań
3 Michał Madej Bydgoszcz
3 Robert Żuk Zielona Góra

Chłopcy 9-10 lat +40 kg
1 Krzysztof Semik Otwock
2 Szymon Kordialik Łódz
3 Konrad Gierałka Malanów
3 Kacper Witkowski Turek

Chłopcy 11-12 lat – 37 kg
1 Wiktor Słodkowski Łódz
2 Jakub Wieżowiecki Zielona Góra
3 Antoni Niedzwiedzki Łódz
3 Jakub Kasiorek Bydgoszcz

Chłopcy 11-12 lat -43 kg
1 Eryk Kwiatkowski Bydgoszcz
2 Filip Langner Otwock
3 Dawid Maciejewski Malanów
3 Maurycy Janiak Poznań

Chłopcy 11-12 lat +43 kg
1 Michail Holaszczapow Łódz
2 Adam Surdyk Poznań
3 Tobiasz Ignaczak Koło
3 Patryk Zawadzki Koło

Chłopcy 13-14 lat -51 kg
1 Kamil Nowak Malanów
2 Franciszek Puczkarski Poznań
3 Cezary Czarnek Goszczanów


Chłopcy 13-14 lat -59 kg
1 Bartosz Torzewicz Koło
2 Kacper Wiencis Poznań
3 Maksymilian Rymkiewicz Bydgoszcz
4 Krzysztof Winecki Szydłowiec

Chłopcy 13-14 lat +59 kg
1 Marcin Boś Poznań
2 Szymon Duchnicz Zielona Góra
3 Kacper Wojtkowiak Tuliszków

Drużynowo Kata
1 Turek 
2 Bydgoszcz 
3 Koło 
4 Zduńska Wola 
5 Choszczno

Dziewczyny Kata do 10 lat Pierwszy Krok
Lena Zawadzka Koło
Antonina Wincza Bydgoszcz
Gabriela Bronikowska Malanów

Dziewczyny Kata do 10 lat 
Paulina Buzuk Zduńska Wola
Helena Głębicka Otwock
Nela Cieślak Łódz

Dziewczyny Kata do 12 lat 
Patrycja Będkowska Turek
Zofia Kikowska Zduńska Wola
Nikola Stankiewicz Turek

Dziewczyny Kata do 14 lat 
Patrycja Przygodzka Szydłowiec
Martyna Gralak Bydgoszcz
Julia Romanowska Poznań

Dziewczyny Kata Open 
Paulina Majcherek Turek
Adrianna Kolenda Turek
Gabriela Kolenda Turek

Chłopcy Kata Open 
Artur Kaczmarek Turek
Eryk Kędziora Koło
Norbert Piechota Turek

Dziewczyny 7-8 lat open
Iza Rogowska Otwock
Lena Zawadzka Koło
Zofia Pilarczyk Zielona Góra

Dziewczyny 9-10 lat -33 kg
Helena Głębicka Otwock
Paulina Buzuk Zduńska Wola
Wiktoria Fabiszak Zielona Góra
Antonina Wincza Bydgoszcz

Dziewczyny 11-12 lat -40 kg
Lena Gmitrzak Otwock
Maja Chojnacka Malanów
Ewa Okonek Bydgoszcz
Klaudia Hyla Zielona Góra

Dziewczyny 11-12 lat +40 kg
Aleksandra Zając Malanów
Agata Wozniak Zielona Góra
Patrycja Będkowska Turek
Iga Kwiatkowska Koło

Dziewczyny 13-14 lat -50 kg
Martyna Gralak Bydgoszcz
Aleksandra Kruszyńska Poznań
Aleksandra Ścisła Tuliszków
Zuzanna Olichwer Zielona Góra

Dziewczyny 13-14 lat +50 kg
Julita Stanislawska Tuliszków
Natalia Bieńkowska Otwock
Natalia Zamitowska Turek

Chłopcy 15-16 lat open
Adrianna Kolenda Turek
Patrycja Radoszewska Władysławów

Chłopcy 15-16 lat -57 kg
Jakub Walerysiak Władysławów
Norbert Piechota Turek
Damian Wierzowiecki Zielona Góra

Chłopcy 15-16 lat +57 KG
Gabryś Skierski Turek
Sebastian Malinowski Bydgoszcz
Maciej Kwiatkowski Koło
Hubert Wasilewski Turek

Chłopcy 17-18 lat open
Artur Kaczmarek Turek
Krystian Raszczuk Zielona Góra


Drużynowo Kumite
Turek 
Zielona Góra 
Bydgoszcz 
Otwock 
Poznań

Źródło: Kolski Klub Kyokushin-kan Karate-do

  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe