tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Środa, 24 lipca 2019   Imieniny: Kingi, Krystyny, Antoniego

Koło włączy się w 27. Finał WOŚP!

W niedzielę 13 stycznia 2019 r. pod hasłem „POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE - gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych” po raz 27. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W kolejny Finał tradycyjnie już zaangażuje się nasze miasto, przy Komendzie Hufca ZHP (ul. Blizna 45) zawiązał się Kolski Sztab WOŚP, który poza kwestą uliczną, przygotuje dla nas imprezę plenerową. Sztab działa pod numerem 003783.

Szefem sztabu został Lech Brzeziński. Co będzie się działo w ramach Finału? Kwesta uliczna, plenerowa impreza, licytacja gadżetów, światełko do nieba. O szczegółach będziemy informować. Liczymy na szeroki udział społeczeństwa w tym szlachetnym czynie. Osoby zainteresowane kwestowaniem od 12 listopada 2018 r. mogą zgłaszać się do siedziby sztabu od poniedziałku do piątku w godz. 12.00 – 17.00 w celu odbioru ankiet dla wolontariuszy.

Do Komendy Hufca ZHP można również przekazywać już gadżety do licytacji.
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe