tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Środa, 24 lipca 2019   Imieniny: Kingi, Krystyny, Antoniego

Ponawiamy prośbę o znalezienie domu dla psiaków

Ponawiamy prośbę o znalezienie domu dla psiaków Zaledwie dwa szczenięta znalazły opiekunów, pozostałe cztery wciąż czekają na kogoś, kto je przygarnie.

Niedawno pisaliśmy, że w chaszczach przy ul. Sienkiewicza znaleziona została suka z małymi. Obecnie znajduje się w punkcie przechowywania zwierząt. Z sześciu szczeniąt dopiero dwa znalazły nowy dom. Osoby zainteresowane przygarnięciem miłego czworonoga, proszone są o kontakt z urzędem.

Zespół ds. Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Kole poleca i zachęca do adopcji, która jest całkowicie bezpłatna, a pieski są szczepione i zaczipowane. Ponadto w Kole jest w mocy Uchwała Rady Miejskiej, w myśl której każdy, kto zaadoptuje bezdomnego psiaka, uzyska czasowe zwolnienie z opłaty od jego posiadania. Szczegółowe informacje na temat adopcji uzyskać można w Urzędzie Miejskim w Kole, pod nr tel. 63 26 27 551 w godz. od 8.30 do 14.30.
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe