tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Sobota, 24 sierpnia 2019   Imieniny: Bartłomieja, Malwiny, Jerzego
W sobotę 01 grudnia br. w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się III Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej „Skrzatów”. Organizatorami turnieju był Koniński Okręgowy Związek Piłki Nożnej, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole, Urząd Miasta w Kole oraz Miejski Klub Sportowy Olimpia Koło.

Zawody były zorganizowane dla najmłodszych adeptów futbolu, czyli dzieci z rocznika 2012 i młodszych. Dla wielu z nich były to pierwsze mistrzostwa w karierze. Na twarzach można było dostrzec ekscytacje i lekkie zdenerwowanie. Nie było prowadzonej punktacji, nikt też nie przykładał większej uwagi do wyniku. Tego dnia liczył się jedynie uśmiech i dobra zabawa. W turnieju udział wzięły drużyny: LKS Ślesiń, FALP Władysławów, Górnika Konina, Warty Kramsk, Oranje Babiak, Zjednoczonych Rychwał oraz Olimpii Koło. W sumie 12 zespołów. Organizatorzy ufundowali dla zawodników poczęstunek w formie hot-dogów i nagetsów natomiast rodzice piłkarzy Olimpii Koło przygotowali wiele pysznych słodkości, od których uginały się stołu, za co należą się brawa i wyrazy uznania. Turniej zakończył się ceremonią dekoracji, na której obecni byli: Burmistrz Miasta Koła Krzysztof Witkowski, Przewodniczący Rady Miasta Tomasz Sobolewski, Wicestarosta Słupecki Szymon Grzywiński oraz członkowie Konińskiego OZPN z prezesem Grzegorzem Pietrzakiem na czele. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale oraz czerwone czapki mikołajkowe. Swoją obecność na turnieju naznaczył także, św. Mikołaj, który znalazł chwilę w świątecznym okresie przygotowań by rozdać dzieciom trochę łakoci.

Źródło: MOSiR Koło

III Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej „Skrzatów”

  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe