tel. (63) 272-23-11  
banerdnikola2019
Miasto Koło
Niedziela, 26 maja 2019   Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

Zebrano ogromną ilość maskotek i słodyczy

Dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Kole  odpowiedziały na apel Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kole i zebrały ogromną ilość maskotek i słodyczy, które już dziś trafią do rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. O darze kilkudziesięciu maleńkich serc niezwłocznie poinformowany został Święty Mikołaj, który od samego rana złożył wizytę w przedszkolu aby osobiście podziękować za dobroć i empatię tym najmłodszym spośród mieszkańców Koła.

Mikołaj nie zapomniał również o innych darczyńcach, którzy wsparli inicjatywę MOPS w Kole  i przyczynili się do zorganizowania festynu „Mikołaj Dzieciom”. Wszystkim razem i każdemu z osobna bardzo dziękujemy. Festyn rozpoczyna się dziś, na placu przed Ratuszem Miejskim w Kole, o godzinie 16.30. Zapraszamy wszystkich mieszkańców a zwłaszcza dzieci. Atrakcji i upominków nie zabraknie dla nikogo.

Źródło: MOPS w Kole
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe