tel. (63) 272-23-11  
banerblues2019
Miasto Koło
Czwartek, 20 czerwca 2019   Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

Konkurs piosenki bożonarodzeniowej i zimowej w kolskiej „piątce”

W poniedziałek w Szkole Podstawowej nr 5 rozstrzygnięty został  SZKOLNY KONKURS PIOSENKI BOŻONARODZENIOWEJ i ZIMOWEJ. Pisaliśmy już obszerną relację z wydarzenia i publikowaliśmy galerię zdjęć. Zgodnie z obietnicą, podajemy zwycięzców.

W kategorii klas I-II, I miejsce zajęła Wiktoria Liberska z kl. 1a za wykonanie utworu  „Gore gwiazda Jezusowi”, II miejsce Izabela Pecyna z kl. Ib za kolędę „Gdy śliczna Panna”, a III Antonina Wojdak z kl. Ic za „Dzisiaj w Betlejem”. Specjalne wyróżnienia za strój i wykonanie odebrało troje uczniów z klasy Ic: Ewa Wojtysiak („Lulajże Jezuniu”), Sophie Raji „Dzisiaj w Betlejem” i Filip Skoczylas „Hu, hu, ha, zima zła”) oraz dwie uczennice z kl. II c Magdalena Pankowska („Pójdźmy wszyscy”) i Martyna Nowińska („Był pastuszek bosy”). W kategorii klas III-V komisja oceniająca przyznała czołowe lokaty: Julii Łazarow z kl. IIIa („Był pastuszek bosy”), Magdalenie Kołodziejczak z kl. Va („Święta w nas”) i Julii Filiks z kl. IVa („Lulajże Jezuniu”). Wyróżnienie odebrała Joanna Grodzicka z kl. IV b („Dzisiaj w Betlejem”).
 
Konkurs zorganizowała katechetka Siostra Estera. Wykonawców oceniało jury w składzie:  p. Marzena Maciejewska, p. Marta Grygielska, p. Katarzyna Maciaszek, p. Agnieszka Szymańska oraz Olga Leszcz z kl. III A Gimnazjum.
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe