tel. (63) 272-23-11  
banerblues2019
Miasto Koło
Czwartek, 20 czerwca 2019   Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

Trwa dodatkowy nabór kandydatów do Dziennego Domu "Senior+" w Kole

Zadanie jest współfinansowane ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Wieloletniego "Senior +" na lata 2015-2020.
 
W Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Kole ukazało się ogłoszenie Burmistrza Miasta Koła o naborze kandydatów do Dziennego Domu "Senior+" w Kole. Placówka usytuowana jest w Kole przy ul. Powstańców Wielkopolskich 8,  obejmuje pomieszczenia znajdujące się  na parterze budynku, posiada podjazd. Funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Zapewnia wsparcie Seniorom w wieku 60+, nieaktywnym zawodowo, zamieszkałym na terenie Gminy Miejskiej Koło, w szczególności samotnym oraz posiadającym najniższy dochód, proponując zajęcia: edukacyjne, kulturalno-oświatowe, aktywności ruchowej, sportowo-rekreacyjne, aktywizujące społecznie, terapii zajęciowej i zapewniając jeden ciepły posiłek. Pobyt w Dziennym Domu "Senior +" jest nieodpłatny.
Druk kwestionariusza jest dostępny w siedzibie Dziennego Domu "Senior+" w Kole przy ul. Powstańców Wielkopolskich 8 lub w Urzędzie Miejskim w Kole przy ul. Stary Rynek 1 (Biuro Obsługi Mieszkańca - parter) od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00. Tu również w terminie do 15 lutego 2019 r. przyjmowane są zgłoszenia kandydatów.
Druk kwestionariusza można również pobrać ze strony BIP Urzędu Miejskiego:
http://www.bip.kolo.pl/?a=5701
 
Szczegółowych informacji w sprawie działalności Dziennego Domu "Senior+" udzielają pracownicy Urzędu Miejskiego w Kole w godz. 8.00 - 15.00 pod numerem telefonu 63/26 27 580, osobiście w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kole (budynek Ratusza) ul. Stary Rynek 1 w Kole pokój nr 102 oraz w siedzibie Dziennego Domu "Senior+" w Kole przy ul. Powstańców Wielkopolskich 8 (tel. 883 067 511).
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe