tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Sobota, 17 sierpnia 2019   Imieniny: Jacka, Anity, Mirona

I Zimowe Mistrzostwa Miasta Koła w pływaniu

13 stycznia 2019 r w ramach 27 Finału WOŚP odbyły się I Zimowe Mistrzostwa Miasta Koła w pływaniu zorganizowane przez MUKS Huragan Koło oraz MOSiR Koło. Sportowe emocje połączyły się z dobroczynnością związaną z WOŚP.

I Mistrzostwami Miasta Koła w Pływaniu klub sportowy wraz z naszą pływalnią rozpoczęli cykl imprez pływackich, które już na stałe wpiszą się w kalendarz miejskich imprez. Mamy wspaniałych młodych zawodników odnoszących sukcesy, więc należy dać im możliwość pokazania umiejętności, trzeba się nimi chwalić i z ich pomocą promować nasze miasto. Zawody zbiegły się z jubileuszem 3-lecia działalności klubu. Na koncie młodych sportowców z Koła jest już wiele medali. Podopieczni „Huraganu” właśnie zdobyli kolejne 60 krążków.

Na starcie zawodów stanęło ok. 100 zawodników z Koła i okolic reprezentujących w dużej części kolski klub MUKS Huragan Koło oraz z 2 klubów: Iskry Konin oraz UKS Maratończyk ORKA Ostrów Wlkp. W zawodach rywalizowano w 3 blokach. W bloku I zmierzyły się dzieci z roczników 2011, 2012 i młodsi, II – roczniki 2008 – 2010, a III roczniki 2007 i starsi.

Podczas zawodów trybuny były szczelnie zapełnione. Kibice mogli się przekonać, jaki poziom sportowy reprezentują kolskie dzieci. Dobrze widoczne, w klubowych, żółtych czepkach, pobijały rekordy życiowe i pięknie reprezentowały miasto. Możemy być dumni z naszych młodych pływaków. W Polsce już jest o nich głośno.
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe