tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Sobota, 17 sierpnia 2019   Imieniny: Jacka, Anity, Mirona

Ferie w SP 2 z robotami, sportem, zajęciami kulinarnymi - i nie tylko

Pierwszy tydzień ferii już za nami i choć śniegu dzieciom bardzo brakuje, to uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 świetnie się bawili podczas zajęć zorganizowanych w placówce.
 

Podczas zorganizowanych przez szkołę dyżurów nauczycielskich grupa prawie 40 dzieci skorzystała z różnorodnych możliwości spędzenia ferii. Podczas gdy jedni grali w piłkę siatkową, halową piłkę nożną czy tenisa stołowego inni przygotowywali ciekawe prace plastyczne. Odbyły się także zajęcia kulinarne, a pyszne sałatki, naleśniki i inne samodzielnie przygotowane potrawy bardzo wszystkim smakowały. Starsi i młodsi z chęcią uczyli się programowania robotów Photon, bo przecież nie ma nic fajniejszego od nauki przez zabawę. Można było także pograć na komputerach, a przy okazji dowiedzieć się, jak bezpiecznie korzystać z Internetu. Dzieci uczestniczyły również w specjalnej lekcji zorganizowanej w Publicznej Bibliotece Pedagogicznej w Kole, za której przeprowadzenie serdecznie dziękujemy pracownikom książnicy.

To były fajne ferie!

Źródło: SP Nr 2 w Kole 
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe