tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Niedziela, 15 września 2019   Imieniny: Albina, Nikodema, Marii

Sukces kolskich „złotek”

Sukces kolskich „złotek” czyli Lilianna Podkańska i Inga Budkiewicz z 5 medalami podczas Mistrzostw Taekwon-do Warmii i Mazur w Lidzbarku. W sobotę, 23 kwietnia br., zawodniczki kolskiego klubu Taekwon-do, Lilianna Podkańska – uczennica Szkoły Podstawowej nr 3 im. M. Konopnickiej w Kole oraz Inga Budkiewicz– uczennica Zespołu Szkół w Dębach Szlacheckich uczestniczyły w Mistrzostwach Taekwon-do Warmii i Mazur.

W tym roku na matach hali sportowej w Lidzbarku w zmaganiach brało udział ponad 300 zawodników i zawodniczek, rywalizując w kategoriach wiekowych od młodzików po seniorów. Lilianna Podkańska w kategorii kadet wywalczyła srebrny medal w walkach Semi Contact oraz dwa złote medale w konkurencji Techniki Specjalne i Układy formalne. Inga Budkiewicz w kategorii junior młodszy wywalczyła srebrny medal w walkach Light Contact oraz złoty medal w konkurencji Układy formalne. Kolejne zawody odbędą się już 16 marca 2019 r. w Płońsku (woj. mazowieckie). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Źródło: Kolski klub Taekwon-do
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe