tel. (63) 272-23-11  
banerdnikola2019
Miasto Koło
Niedziela, 26 maja 2019   Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

Kolscy pływacy z kolejnymi medalami!

Mowa oczywiście o podopiecznych Klubu Sportowego MUKS HURAGAN Koło, działającego przy kolskiej pływalni, którzy tym razem zmierzyli swe siły na zawodach w Bydgoszczy.

W ostatnią sobotę "nasi" startowali w zawodach pływackich zorganizowanych przez Fundację Czas Na Bydgoszcz na Pływalni PARIS w Bydgoszczy, a celem przedsięwzięcia było ufundowanie rocznej nauki pływania dla podopiecznych z Domu Dziecka w Bydgoszczy.

MUKS Huragan Koło zgłosił 8 zawodników z roczników 2012 - 2008 r,  wśród nich:
  • Gauden Szymon (2012)
  • Szwast Marcin (2012),
  • Idczak Dawid (2011),
  • Aleksander Filipiak (2011)
  • Gaj Helena (2010),
  • Gauden Kornelia (2009),
  • Szwast Mateusz (2009),
  • Kapturska Martna (2008).
Wszyscy zawodnicy kolskiego Klubu poprawili swoje dotychczasowe rekordy życiowe osiągając miejsca:

Gauden Szymon (2012)
  • 25 m stylem dowolnym rocznika 2011 i młodsi - 12
  • 25 m stylem grzbietowym rocznika 2011 i młodsi - 28
Szwast Marcin (2012)
  • 25 m stylem dowolnym rocznika 2011 i młodsi chłopców - 22
  • 25 m stylem grzbietowym rocznika 2011 i młodsi chłopców - 12
Idczak Dawid: (2011)
  • 25 m stylem dowolnym rocznika 2011 i młodsi chłopców - 26
  • 25 m stylem grzbietowym rocznika 2011 i młodsi chłopców - 23
Filipiak Aleksnder (2011)
  • 25 m stylem dowolnym rocznika 2011 i młodsi chłopców- 12
  • 25 m stylem grzbietowym rocznika 2011i młodsi chłopców - 7
Gaj Helena (2010)
  • 50 m stylem dowolnym rocznika 2010 dziewcząt- 29
  • 50 m stylem grzbietowym rocznika 2010 dziewcząt- 15
Gauden Kornelia (2009)
  • 50 m stylem dowolnym rocznika 2009 dziewcząt - 4
  • 50 m stylem motylkowym rocznika 2009 dziewcząt - 1
Szwast Mateusz (2009)
  • 50 m stylem dowolnym rocznika 2009 chłopców - 2
  • 50 m stylem motylkowym rocznika 2009 chłopców - 2
Kapturska Martyna (2008)
  • 50 m stylem dowolnym rocznika 2008 dziewcząt - 27
  • 50 m stylem klasycznym rocznika 2008 dziewcząt - 6
W klasyfikacji końcowej po 2 startach zawodnicy kolskiego Klubu zajęli:
  • Kornelia Gauden  4 miejsce wśród dziewcząt rocznika 2009,
  • Mateusz Szwast 3 miejsce wśród chłopców rocznika 2009.
Kolski klub zajął w klasyfikacji medalowej zawodników 10-letnich 4 miejsce.
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe