tel. (63) 272-23-11  
banerdnikola2019
Miasto Koło
Wtorek, 21 maja 2019   Imieniny: Kryspina, Wiktora, Jana

Seniorzy wybiorą się do kina!

Uczestnicy Dziennego Domu Senior+ w Kole świętowali Dzień Kobiet. Dzień Kobiet w Domu Seniora upłynął w miłej i sympatycznej atmosferze. Seniorzy wraz z życzeniami od Dyrekcji i Pracowników otrzymali bilety do kina. Wspólne wyjście pozwoli uczestnikom zacieśnić więzy przyjaźni.

Panowie stanęli na wysokości zadania, wręczyli wszystkim Paniom kwiaty oraz złożyli życzenia. Zaproszeni goście - zuchy wraz z drużynowymi, druhną Elżbietą Karaszewską i Pauliną Olszewską, działający przy SP nr2 w Kole,  uświetnili ten dzień przygotowanym programem słowno- muzycznym. Po występach młodzi obdarowali wszystkie Panie przygotowanymi własnoręcznie laurkami. Spotkanie z zuchami dla niektórych seniorów miało charakter bardzo osobisty, gdyż sami w latach szkolnych zasilali harcerskie szeregi. Przy przygotowanym słodkim poczęstunku Seniorzy prowadzili rozmowy z zuchami i ich drużynowymi.
Spotkanie zakończyło się wspólną fotografią, utworzeniem kręgu i odśpiewaniem pieśni ,,Bratnie słowo".

  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe