tel. (63) 272-23-11  
banerblues2019
Miasto Koło
Czwartek, 20 czerwca 2019   Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

III Puchar Polski Oyama Cup

W dniu 9 marca 2019 roku zawodnik Kolskiego Klubu Sportów Walki Arkadiusz Wojewoda wystartował w III Pucharze Polski Oyama Cup w konkurencji knockdown. Ta prestiżowa impreza zorganizowana została w  Nowogrodzie Bobrzańskim, a jej  gospodarzem był Lubski Klub Sportowy Karate Oyama prowadzony przez sensei Andrzeja Tomiałowicza.

Z uwagi na bardzo wysoki poziom sportowy imprezy podopieczny sensei Krzysztofa Wojewody był jedynym przedstawicielem kolskiego klubu uczestniczącym w tych zawodach, reprezentując nas w kategorii młodzieżowców do 70 kg. Jego udział w turnieju był kolejnym etapem przygotowań do zbliżających się Mistrzostw Polski, w których bronił on będzie srebrnego medalu i walczył o tytuł mistrzowski. Niestety już w pierwszej walce nasz zawodnik spotkał się z utytułowanym seniorem, medalistą Mistrzostw Polski i mistrzem Europy z 2017 roku. Mimo zaciętego i wyrównanego pojedynku popełniony przez Arka błąd w końcówce rundy pozwolił jego przeciwnikowi na wyprowadzenie celnego uderzenia, które skończyło walkę przed czasem. Należy dodać, że rywal Arka przed czasem skończył również pozostałe walki, co pozwoliło mu zostać niekwestionowanym zwycięzcą rozegranej kategorii.

Start naszego zawodnika wsparła Gmina Miejska Koło.

Źródło: Kolski Klub Sportów Walki
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe